سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 93858
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افتخار می‌کنیم که دستور خدا را درباره منافقین اجرا کرده‌ایم
Print This Post

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه امروز منافقین جز خفت و خواری، لعن و نفرین و رعب و ترس چیزی ندارند، تاکید کرد: افتخار می‌کنیم که دستور خدا را در مقابل کافران و مخالفان اجرا کرده‌ایم و از ملت و منافع ملی، تمدن و سرزمین خود با تمام وجود دفاع می‌کنیم.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان وضعیت نظام جمهوری اسلامی در میان کشورهای منطقه، اظهار داشت: امروز منافقین جز خفت و خواری، لعن و نفرین، رعب و ترس چیزی ندارند، درست است که آمریکا، رژیم جعلی صهیونیستی و عربستان از آنها حمایت می‌کنند، اما هر کسی که علیه ملتش خیانت کند، بی‌ارزش و خوار است.

پورمحمدی با بیان اینکه خائنین به ملت‌ها دارای چنین سرنوشت و آینده خفت‌باری هستند،‌ ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر به کینه و غضب منافقین به شهادت رسیدند، اما این شهیدان والامقام همانند خورشید و ماه می‌درخشند و با عزت و افتخار در دل مردم جایگاه بزرگی دارند.
وی با بیان اینکه ایران دارای وضعیت مطلوبی است، اضافه کرد: وضعیت نظام و ملت ایران مشخص است، چراکه امام ما به آرمان‌های ملت، فرهنگ، دین، باورهای مردم،‌ یعنی اسلام وفادار بوده است و دشمنان باید بدانند که هیچ‌گاه نمی‌توانند چهره امام خمینی(ره) را تخریب کنند.
وزیر دادگستری عنوان کرد: افتخار می‌کنیم که دستور خدا را در مقابل کافران و مخالفان اجرا کرده‌ایم و از ملت و منافع ملی، تمدن و سرزمین خود با تمام وجود دفاع می‌کنیم و شهیدان زیادی را در اینجا داده‌ایم و این جزئی از افتخار ملت ماست.
پورمحمدی با تأکید به اینکه ملت ایران در عرصه‌های جهانی سرافراز است، تبیین کرد: از نظر دشمنان قرار بود اسم و نقش نظام جمهوری اسلامی ایران حذف شود، اما امروز فهمیدند که نمی‌توانند جایگاه ما را نادیده گرفته و یا از بین ببرند.
وی تشریح کرد: حجم عظیم دخالت آمریکا در کشورهایی مانند سوریه، ترکیه، یمن و عراق به دلیل محدود کردن حوزه نفوذ تمدن اسلامی است، به همین دلیل منطقه به صحنه کشمکش جهانی تبدیل شده است.
وزیر دادگستری با بیان اینکه ما در امور کشورها دخالت نمی‌کنیم، بلکه تنها از حق تعیین سرنوشت ملت‌ها دفاع می‌کنیم، بیان کرد: ایران قدرتی برای مانع تاخت‌وتاز کشورهای استکباری است و آنها این موضوع را به‌ خوبی می‌دانند که ایران بر ملت‌ها تأثیرگذار است.

 منبع: کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار