سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9416
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آموزش و پرورش دلفان و چالشی به نام مدیران غیربومی
Print This Post

خبرهای رسیده از اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان حکایت از جایگزینی مدیران غیربومی به جای مدیران بومی دارد و همین مسئله باعث افزایش حساسیت و ناراحتی افکار عمومی شهرستان نسبت به این موضوع شده است.

 به گزارشسلام دلفان به نقل ازدلفان امروز، خبرهای رسیده از اداره  آموزش و پرورش شهرستان دلفان از انجام تغییرات پی در پی معاونان اداره و مدیران مجتمع های آموزشی حکایت دارد. نکته قابل توجه این است که روند اکثر این تغییرات به سمتی است که مدیران غیر بومی خصوصاً الشتری جایگزین مدیران بومی می شوند. و همین مسئله باعث افزایش حساسیت ها به این مسئله شده است و گمانه زنی ها را در مورد فشار بر رئیس اداره آموزش و پرورش برای انجام این تغییرات افزایش داده است.

حتی شنیده شده است که در روزهای گذشته و پس از مقاومت رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در برابر برخی از این جابه جایی ها، تلاش ها برای تغییر وی نیز آغاز شد اما با انجام چند تغییر فعلاً این مسئله مسکوت مانده است.

با توجه به وعده های انتخاباتی نماینده مجلس مبنی بر عدم استفاده از مدیران غیربومی در شهرستان دلفان و اینکه وی در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز  نیز عنوان کرد که: والله نیتی برای استفاده از مدیران غیر بومی در شهرستان دلفان ندارد، افکار عمومی شهرستان دلفان منتظر پاسخ قانع کننده از سوی وی در مورد این تحولات و همچنین انتصاب مدیران غیر بومی در سایر ادارات شهرستان است.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار