سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9419
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » مردم دلفان در بن بست بی تفاوتی مسئولین
Print This Post

چرا باید 270 روستای این شهرستان از اولین موهبت خداوندی یعنی داشتن آب آشامیدنی هم بی بهره باشند./امیدورایم سخنان امام جمعه دلفان تلنگری باشد بر بی تفاوتی مسئولین نسبت به حل مشکلات مردم این شهرستان.

 به گزارش سلام دلفان  به نقل ازدلفان امروز، سخنان امام جمعه دلفان در خطبه های روز جمعه درد دل مردم این دیار بود، دیاری که با وجود ظرفیت های بالا در تمام زمینه ها ناباورانه مدال محرومیت و عقب ماندگی را بر روی سینه زخم خورده خود به نظاره نشسته است.

براستی رمز و راز محرومیت مردمان شهرستان دلفان چیست؟؟؟؟؟

چرا باید 270 روستای این شهرستان از اولین موهبت الاهی یعنی داشتن آب آشامیدنی هم بی بهره باشند. چرا گازرسانی به روستاهای شهرستان با رکود همراه است. چرا در زمینه کشاورزی با اینکه شغل 80 درصد مردم این شهرستان کشاورزی و دامپروری است هنوز شاهد یک کشاورزی سنتی و مرده و بدون استفاده از تکنولوژی روز هستیم. چرا مردم زجر کشیده این دیار با وجود نیت خالص و پاک خود در دفاع از ارزش های انقلاب و نظام بواسطه وجود مدیریت ضعیف برخی از مسئولانمان اینگونه هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشند. آیا مسئولین محترم شهرستان به فکر مشکل اشتغال و ازدواج جوانان هستند.

چرا به قول امام جمعه دلفان ما باید رتبه اول بیکاری را در استانی داشته باشیم که خود دارای رتبه اول بیکاری در کل کشور است.

خدمات نظام مقدس اسلامی در همه نقاط این کشور پهناور بر هیچ کس پوشیده نیست. در نظامی که شخص اول آن یعنی رهبر فرزانه انقلاب با لباس مبدل به میان مردم در خانه های کپری می رود و درد دل محرومین را گوش می دهد، در نظامی که رئیس جمهور آن با سفر به دل دور افتاده ترین روستاهای آن به حل و فصل مشکلات مردم می پردازد مسئولین محترم شهرمان چند بار راهی نقاط صعب العبور و دور افتاده شهرستان شده اند تا لااقل درد دل این مردم کم توقع را گوش دهند. پیشنهاد امام جمعه محترم مبنی بر مدیریت جهادی تنها راه نجات برای حل و فصل کردن کوه مشکلات این شهر پرغصه است اما آیا براستی مدیرانی که بواسطه ملاک های  سیاسی نه براساس ملاک های شایسته سالاری روی کار آمده اند آیا می توانند با روحیه جهادی به جنگ با مشکلات بزرگ دلفان بروند؟!

سخنان خیرخواهانه امام جمعه دلفان یقیناً نه از روی حب و بغض بلکه دردهای مردم این شهرستان هستند که امیدواریم بتواند تلنگری باشد بر بی تفاوتی مسئولین نسبت به مشکلات فراوان مردم این سامان و  در آینده نه چندان دور شاهد برداشتن گام های عملی از سوی مسئولین برای رفع این معضلات باشیم.

 1. نویسنده دیدگاه: حمید
  مرداد ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۳۰

  وقتی مردم شهرمون از روی احساسات و قومیت گرایی رای میدن مسلما هیچوقت شهر ما پیشرفت نمیکنه.مگه چقدر برای احداث کتابخانه یا دانشگاه ملی با رشته های خوب باید خرج کرد؟
  آهای شماها، اره با شماها هستم مسولین شهر نوراباد شما این مسولیت رو برعهده گرفتید که خدمت کنید نه غارت.
  ما مردم نوراباد هیچوقت شماهایی که نسبت به ابادانی و پیشرفت نوراباد بی توجه بودید و از زیر بار مسولیت شونه خالی کردید رو نمیبخشیم.شماها نه تنها به مردم نوراباد بلکه به خانواده ی خود خیانت کردید.
  وای بر شما.فردای روز قیامت شماها باید پاسخگوی علت این عقب ماندگی نوراباد باشید.
  هیچوقت شماها رو نمیبخشیم

 2. نویسنده دیدگاه: حمید
  مرداد ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۳۶

  چرا نوراباد نسبت به شهرهای دیگه فضای فرهنگی وهنری خیلی کمتری داره؟
  ما یک کتابخونه داریم.نواب صفوی.
  کتابخانه نواب که مدرسه نیست که دو شیفته بشه.سه روز در هفته که نمیشه کجای دنیا همچین قانون مزخرفی وجود داره؟ کجا؟
  ما به فضای فرهنگی بیشتری نیاز داریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار