سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 94193
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پایداری در مقابل دشمنان نظام از خصایص سپاه است/ حضور سپاه در هر زمینه ای سربلندی و موفقیت به همراه داشت
Print This Post
امام جمعه دلفان در دیدار با فرمانده جدید سپاه:

پس از دیدار فرمانده سپاه شهرستان دلفان با امام جمعه این بار روز گذشته امام جمعه شهرسان در دفتر سپاه ناحیه دلفان با فرمانده جدید سپاه دیدار کردند.

به گزارش سلام دلفان،پس از دیدار فرمانده سپاه شهرستان دلفان با امام جمعه این بار روز گذشته امام جمعه شهرسان در دفتر سپاه ناحیه دلفان با فرمانده جدید سپاه دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان دلفان با تبریک انتصاب سرهنگ دالوند به عنوان فرمانده سپاه ناحیه دلفان، اظهار داشت: پايداري و استقامت در مقابل دشمنان نظام و پافشاري بر اجراي احكام الهي از خصايص نيروي عظيم سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است.

photo_2016-09-02_16-11-00

امام جمعه شهرستان دلفان، سپاه و بسیج را ارزشی ترین نهادی کشور دانست و گفت:سپاه در هر زمینه ای که حضور داشته است، الحمدالله موفق و سر بلند بوده است.

وی تصریح کرد: امروزه به واقع شاهد جان فشانی فرزندان انقلاب در نهاد مقدس سپاه در حفاظت و پاسداری از مرزهای کشور و همچنین مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن هستیم.

در این دیدار سرهنگ دالوند فرمانده سپاه شهرستان دلفان با بیان اینکه ائمه جمعه همواره باعث دلگرمی نیروهای انقلابی بسیج و سپاه هستند، اظهار داشت: بدون تردید پیش برندگی نظام جز با وحدت کلمه و همکاری و هماهنگی نهادها و قواهای مختلف در سایه توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و حفظ اصول میسر نخواهد شد.

وی با بیان اینکه سپاه یار و یاور مردم، مسئولان و همه نهادها است، بیان داشت: ظرفیت سپاه و بسیج ظرفیت بسیار بالایی است که بحمدالله در دوران ها مختلف این قشر انقلابی با ولایتمداری خود، آن ها را اثبات کرده اند.

photo_2016-09-02_16-10-56

لازم به ذکر است که چند روز پیش طی حکمی از سوی سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان،سرهنگ دالوند به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه دلفان معرفی شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار