سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 94367
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نخستین گردهمایی مستعدان برتر قرآنی در استان لرستان برگزار شد
Print This Post
قرآن همچنان محجور؛

نخستین گردهمایی و نشست هم‌اندیشی مستعدان برتر قرآنی لرستان با حضور نخبگان قرآنی در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، نخستین گردهمایی و نشست هم‌اندیشی مستعدان برتر قرآنی لرستان ظهر امروز با حضور نخبگان قرآنی در سالن جلسات بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

محسن یوسفوند معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش استان لرستاندر این مراسم اظهار داشت: آموزش‌وپرورش به‌ عنوان بنیادی‌ترین، اصلی‌ترین و تأثیرگذارترین فصل مشترک جامعه، نقش اساسی در تربیت نیروهای متعهد، متفکر و تأثیرگذار دارد.

وی بابیان اینکه آموزش‌وپرورش وظایف بی‌شماری در عرصه آموزش‌های تربیتی و فرهنگی دارد، افزود: خلاصه و عصاره فعالیت آموزش‌وپرورش، تربیت اسلامی است بنابراین خروجی آموزش‌وپرورش باید انسانی تربیت یابد که در مکتب قرآن باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش استان لرستان با اشاره به طرح نظام‌مند شناسایی استعدادهای درخشان حوزه قرانی عنوان کرد: حدود 26 دانش‌آموز قرآن یاور تربیت می‌شود که هدف از این طرح این است که فکر و روح قرآن را در بستر فکری و روحی جوانان جاری کنیم.

وی دلیل برخی از مشکلات اجتماعی و اخلاقی در جامعه را نبود تفکر قرانی در شخص دانست و گفت:  بسیاری از کج‌رفتاری‌ها به دلیل نبود تفکر قرآنی ظهور پیدا می‌کند که باید تلاش شود تفکر قرآنی در جامعه حاکم شود.

یوسفوند با اشاره به اینکه شاخصه کار آموزش‌وپرورش بیشتر حول مسائل قرآنی است، خاطرنشان کرد: وجود 30 هزار معلم و حدود 300 هر دانش‌آموز ظرفیت بسیار بزرگی برای اجرای بسیاری از فعالیت‌های قرآنی است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار