سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 94459
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » زیرساخت های بهداشت و درمان در دلفان زیر خط استاندارد/ اختصاص یک دستگاه «ام.آر.آی» در آینده نزدیک
Print This Post
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تاکید کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان بر ضرورت ایجاد و تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان در شهرستان محروم دلفان تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان، کوروش ساکی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شبکه بهداشت و درمان دلفان بر ضرورت شتاب بیشتر طرح تحول نظام سلامت در استان لرستان تاکید کرد و اظهار داشت: مهمترین مولفه اجرای این طرح در کشور خدمات رسانی بهتر به مردم در حوزه بهداشت و درمان و کاهش پرداخت از جیب مردم بوده که باید به نحو احسن این طرح در استان اجرا شود.

وی ایجاد مجمع خیرین سلامت را گامی مهم در راستای ارتقای زیرساخت ها و سطح خدمات بهداشت و درمان عنوان کرد و افزود: ورود خیران نیک اندیش در عرصه سلامت در تعدادی از شهرستانها موجب ساخت و سازهای متعددی در این حوزه شده و این اقدام خداپسندانه موجب خدمات رسانی بهتر به مراجعان شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان زیرساخت های بهداشت و درمان دلفان را نسبت به استاندارد ناکافی بیان کرد و افزود: با توجه به محرومیت منطقه دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نگاه ویژه ای نسبت به تخصیص اعتبارات و تجهیزات مورد نیاز اقدام خواهد کرد.

ساکی از اختصاص یک دستگاه «ام.آر.آی» به شهرستان دلفان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با توجه به اینکه این شهرستان در مسیر سه استان لرستان، کرمانشاه و همدان قرار گرفته این اقدام باید عملیاتی شود.

وی بازسازی و احداث اورژانس، «سی سی یو»، ساختمان درمانگاه متخصصین و ساختمان ۶ واحدی پزشکان متخصص را از مهمترین اقدامات دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بیمارستان ابن سینا دلفان عنوان کرد و اظهار داشت: علاوه بر این طرح هتلینگ بیمارستان و اختصاص تجهیزات پیشرفته بیمارستانی انجام گرفته است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار