سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 94755
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آغاز ثبت اطلاعات هیئات مذهبی شهرستان دلفان در سامانه طوبی
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

کارشناس فرهنگی اداره‌ تبلیغات‌اسلامی شهرستان دلفان از شروع به فعالیت ثبت اطلاعات هیئات مذهبی در سامانه طوبی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، کارشناس فرهنگی اداره‌ تبلیغات‌اسلامی شهرستان دلفان، بااعلام این خبر،گفت: با توجه به شروع فعالیت ثبت اطلاعات هیئات مذهبی در سامانه طوبی، مهلت ثبت نام مداحان در این سامانه به اتمام رسیده است.

وی با اعلام اینکه تشکل های دینی می توانند به صورت الکترونیکی  اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند، ادامه داد: سامانه طوبی با هدف یکپارچه سازی ثبت اطلاعات کانون ها، مداحان و هیئات مذهبی و تشکل های زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی، راه اندازی شده است.

فاضلی با بیان اینکه در مرحله نخست راه اندازی این سامانه، اطلاعات مربوط به انجمن های اسلامی، کانون های فرهنگی تبلیغی، کانون مداحان و شاعران آئینی در سامانه ثبت شده و بیش از ۲۶۰ مداح شهرستان دلفان و ۱۵ کانون فرهنگی تبلیغی مساجد ثبت نام کرده اند، اضافه کرد: پس از بررسی مدارک و طی مراحل اجرایی، مجوز فعالیت و کد شناسایی به انجمن ها و تشکل هایی که اقدام به ثبت اطلاعات خود کرده اند، ارائه خواهد شد، اجرای طرح ساماندهی هیئات در فعال شدن هیئات ‌مذهبی و تحکیم رابطه اعضای هیئت نقش مؤثری دارد.

وی با اعلام اینکه در شهرستان دلفان بیش از ۲۵۰ هیئت مذهبی ثبت شده و دارای پرونده می باشند اظهار امیدواری کرد مسئولین هیئات مذهبی تا فرارسیدن ماه محرم با مراجعه به سامانه ثبت تشکلهای دینی(طوبی) به آدرس http://www.tooba.tdm-ido.ir نسبت به ثبت هیئات مذهبی خود اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار