سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 94821
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ظرفیت های گردشگری شهرستان الشتر معرفی شود
Print This Post
نماینده سلسله و دلفان در مجلس:

نماینده سلسله و دلفان در مجلس گفت: باید جاذبه های طبیعی کم نظیر و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان الشتر در سطح استانی و کشوری معرفی شود.

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان صبح امروز  با اشاره به نقش رسانه ها در نگرش مردم نسبت به توسعه صنعت گردشگری اظهار داشت: باید این فرهنگ و باور در میان مردم ایجاد شود که توسعه صنعت گردشگری می تواند منجر به رشد اقتصادی، فرهنگی و معیشتی اهالی منطقه شود.

وی با بیان اینکه شهرستان سلسله می تواند به عنوان قطب گردشگری استان لرستان محسوب شود اظهار داشت: متاسفانه هنوز این باور در مردم ایجاد نشده که درآمد حاصل از گردشگری حتی از درآمد حاصل از نفت نیز بیشتر است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نبود بستر گردشگری برای رونق گردشگری سلسله خاطرنشان کرد: باید تغییر نگرش و فرهنگ مردم نسبت به مقوله گردشگری و اراده مسئولان برای آزادسازی اراضی و فراهم کردن زیرساخت های گردشگری به صورت موازی پیش برود تا شاهد رونق این صنعت درآمدزا در شهرستان باشیم.

رستمیان با اشاره به اینکه خیلی از ظرفیت های گردشگری الشتر معرفی نشده است تصریح کرد: باید جاذبه های طبیعی کم نظیر و ظرفیت های گردشگری شهرستان الشتر در سطح استانی و کشوری معرفی شود.

 

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار