سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95086
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کشف 990 سکه تقلبی و 4 میلیارد لاستیک قاچاق در لرستان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

فرمانده انتظامی خرم آباد، از دستگیری سه کلاهبردار و کشف 990 سکه تقلبی و دو دستگاه ضرب سکه در این شهرستان، خبر داد.

به گرارش سلام دلفان، فرمانده انتظامی خرم آباد، از دستگیری سه کلاهبردار و کشف 990 سکه تقلبی و دو دستگاه ضرب سکه در این شهرستان، خبر داد.

 به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین نجفی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک باند کلاهبردار در خرم آباد اقدام به ضرب سکه های تقلبی می کنند، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 17 این شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران با کارهای اطلاعاتی مخفیگاه کلاهبرداران را شناسایی و سه نفر از اعضای باند را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: از اعضای باند مذکور 990 سکه تقلبی منقوش به آیات قرآنی، دو دستگاه ضرب سکه دست ساز و یک دستگاه پژو 405 کشف شد.
نجفی ضمن هشدار به کلاهبرداران و افراد سود جو ، مبنی بر این که پلیس با تمام توان، عرصه را بر آنان تنگ می کند ، به شهروندان توصیه کرد: فریب افراد سودجو را نخورند و قبل از انجام هر گونه اقدام، موارد را به پلیس گزارش دهند.

 کشف 4 میلیارد لاستیک قاچاق در خرم آباد
جانشین فرمانده انتظامی استان، از توقیف یک دستگاه تریلی و کشف 650 حلقه لاستیک خودرو به ارزش چهار میلیارد ریال در خرم آباد، خبر داد.
سرهنگ علی احمدی تبار گفت: ماموران پلیس آگاهی استان، در محور آزاد راه پل زال – خرم آباد، یک دستگاه تریلی کانتینرحامل بار قاچاق که از استان های جنوبی کشور به پایتخت بارگیری شده بود را توقیف کردند.
وی در ادامه افزود: در بازرسی از خودرو مذکور ، 650 حلقه انواع لاستیک خودرو کشف شد.
احمدی تبار ، با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را چهار میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار