سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95197
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سالن باستانی شهرستان دلفان پس از 4 سال افتتاح شد
Print This Post
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛

سالن باستانی شهید علی حیدر فتحیان فرد با حضور سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش سلام دلفان، سالن باستانی شهید علی حیدر فتحیان فرد صبح امروز با حضور سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، معاون عمرانی استان،امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

سالن باستانی شهید علی حیدر فتحیان فر با زیربنای 322 مترمربع که در سال 91 کلنگ زنی شده برای راه‌اندازی آن 500 میلیون تومان هزینه شده است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان که جهت بازدید از پروژه‌های ورزشی به شهرستان‌های دلفان، بروجرد و شهر خرم‌آباد به استان سفرکرده است پس از افتتاح سالن باستانی دلفان در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان لرستان که ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات این اداره برگزار می‌شود حضور پیدا می‌کند.

دیدار با استاندار لرستان از دیگر برنامه‌های معاون وزیر ورزش و جوانان به استان لرستان است و پس‌ازآن نیز رأس ساعت 13 با حضور وی سالن ورزشی محله فلک الدین شهر خرم‌آباد کلنگ زنی می‌شود.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان ساعت 15 از مجموعه ورزشی خرم‌آباد بازدید می‌کند و در برنامه نهایی خود با سفر  به شهرستان بروجرد در آیین افتتاح سالن باستانی این شهرستان شرکت می‌کند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار