سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95384
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ضرورت ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی دلفان/ از نبود «ام آر آی»و «سی تی اسکن»تا کمبود پزشک متخصص
Print This Post
رستمیان مطرح کرد؛

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ایجاد زیرساختهای بهداشتی و درمانی در شهرستان محروم دلفان تاکید کرد.

82229530-71015844به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان در حاشیه بازدید معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان ابن سینا شهرستان دلفان اظهار داشت: شهرستان دلفان دارای مشکلات فراوانی در حوزه زیرساختهای بهداشتی و درمانی است.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد این زیرساختهای درمانی در شهرستان محروم دلفان عنوان کرد: با توجه به رایزینی های صورت گرفته با وزارت بهداشت مقرر شده که این زیرساختها در شهرستان ایجاد شوند.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزیر بهداشت قول مساعد را برای تامین زیرساختهای درمانی و بهداشتی در شهرستان دلفان داد است گفت: در این راستا مقرر شده که تجهیزاتی مانند «ام آر آی»، «سی تی اسکن»، «سونوگرافی» و … در اختیار حوزه درمان این شهرستان قرار داده شود.

رستمی همچنین به کمبود پزشک متخصص در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: در این راستا نیز وزیر بهداشت قول مساعد برای تامین پزشک متخصص برای مراکز درمانی شهرستان دلفان را داده است.

وی از احداث اورژانس در شهرستان دلفان خبر داد و گفت: مقرر شده که اعتبارات لازم توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان دلفان اختصاص پیدا کند./ منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار