سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95385
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بازخوانی دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان ضروری است
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

فرماندار شهرستان دلفان گفت : بازخوانی رشادت ها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس برای آشنایی جوانان و نوجوانان ضروری است .

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان با بیان اینکه ارزش های والای دفاع مقدس بایستی همواره مدنظر مسئولان باشد افزود: حفظ آن ارزش ها و اشاعه آن به نسل نوجوان و جوان ما ضروری است تا بتوانیم در جبهه های فرهنگی و اقتصادی سربلند بیرون بیاییم .
این مسوول ادامه داد : دوران هشت ساله دفاع مقدس ایران اسلامی در مقابل یک کشور قرار نداشت بلکه دنیای کفر و استعمار هماهنگ شدند اما جوانان برومند ایران زمین در این جنگ نابرابر نگذاشتند یک وجب خاک از پیکره ایران عزیز جدا شود.
سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس برگزاری صبحگاه مشترک ، تجلیل از رزمندگان ، برگزاری یادواره های شهدا، مسابقات ورزشی ،ویزیت رایگان بیماران ، اعزام گروههای امدادی به مناطق محروم و برگزاری نمایشگاههای فرهنگی هنری را از مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دلفان عنوان کرد.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار