سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9541
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دانشکده محیط زیست غرب کشور در لرستان تاسیس می شود
Print This Post

مدیر روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: دانشکده محیط زیست منطقه غرب کشور در این استان تاسیس و راه اندازی می شود.

به گزارش سلام دلفان ˈمحمد هادی رستمیˈ در گفت وگو با  ایرنا افزود: با توجه به رایزنی ها و پیگیری های انجام شده و حمایت و همکاری جدی استانداری لرستان ، تفاهم نامه تاسیس دانشکده محیط زیست خرم آباد از سوی رییس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار لرستان امضا شده است.

وی اظهار کرد: این دانشکده قرار است در محدوده مجتمع تحقیقاتی، گردشگری 14 معصوم (ع) شهر خرم آباد احداث شود که عملیات اجرایی آن نیز درحال انجام است.

وی گفت: با توجه به حمایت های استاندار لرستان تا زمان بهره برداری از ساختمان دانشکده، ساختمانی به صورت موقت از سوی استانداری لرستان برای فعالیت دانشکده در اختیار این سازمان قرار گرفته است.

به گفته وی، با انجام مراحل قانونی و اداری پذیرش دانشجو از طریق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نسبت به فعالیت و جذب دانشجو در این دانشکده اقدام خواهد شد.

وی تصریح کرد: درهمین ارتباط مرکز آموزش محیط بانی کشور نیز قرار است سال آینده در استان لرستان راه اندازی شده و تحت نظارت دانشکده محیط زیست استان فعالیت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار