سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9547
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پنج هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد لرستان امسال خودکفا می شوند
Print This Post

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از خودکفا شدن پنج هزار خانوار تحت پوشش این نهاد در اسل جاری خبر داد و گفت: اقدامات اساسی برای خودکفایی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان انجام شده است.

به گزارش سلام دلفان ˈولی الله منتظریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح های خودکفایی، این خانواده ها پس از دریافت تسهیلات نسبت به ایجاد اشتغال در بخش های صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و دیگر حوزه ها از چرخه کمیته امداد خارج خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه پارسال نیز سه هزار و 67 خانوار تحت حمایت کمیته امداد لرستان خودکفا شدند، اظهار داشت: باید در مجموع 10 درصد آمار مددجویی تحت پوشش این نهاد کاهش یابد تا بتوانیم افراد پشت نوبت را به چرخه کمیته امداد استان اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون 9 هزار و 500 خانوار پشت نوبت در استان لرستان وجود دارد که از خدمات و کمک های موردی این نهاد بهره مند هستند.

منتظری افزود: در حال حاضر 78 هزار و 89 خانوار با جمعیت 190 هزار و 956 نفر از فعالیت های کمیته امداد لرستان بهره مند هستند که تنها 70 هزار و 837 خانوار از مستمری این نهاد به صورت کامل بهره مند و مابقی تنها از کمک های موردی این نهاد استفاده می کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار