سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95537
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در شهرستان سلسله مطلوب نیست
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

فرماندار سلسله گفت: وضعیت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در شهرستان سلسله مطلوب نیست و بانک ها باید تعامل بیشتری با متقاضیان داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان، قدرت الله فلاح نژاد روز پنجشنبه در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر و دهه ولایت افزود: فراهم کردن فرصت های شغلی رشد اقتصادی هر منطقه را به دنبال دارد و با توجه به معضلات موجود در شهرستان در زمینه بیکاری برگزاری این جلسات و اجرایی کردن مصوبات آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی ایجاد فرصت های شغلی جدید را از مهمترین وظایف کارگروه برشمرد و اظهار داشت: این امر با برنامه ریزی و تلاش مضاعف محقق خواهد شد و در این خصوص شناسایی هر چه بیشتر ظرفیت ها و مشاغل منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است.
فرماندار سلسله با اشاره به اینکه با شناسایی پتانسیل های شهرستان زمینه اشتغال بیشترجوانان را می توان فراهم آورد، تصریح کرد: در این کارگروه سه دستورکار مشخص وجود دارد که هر سه دستور کار مربوط به بانک هاست و روسای بانک ها باید در این موارد همکاری بیشتری را با کارگروه اشتغال شهرستان داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان سلسله با بیان اینکه دستورکار اول در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج است عنوان کرد: متاسفانه پرداخت تسهیلات ازدواج وضعیت مناسبی در شهرستان ندارد و بانک ها باید در این مورد گزارشی از عملکرد خود ارائه نمایند و ضمن همکاری بیشتر با کارگروه اشتغال شهرستان، سقف تعهدات خود را نیز رعایت نمایند.
فلاح نژاد پرداخت تسهیلات تکلیفی را دستور کار دوم جلسه عنوان و تصریح کرد: این تسهیلات در سال های 94 و 95 برای کمیته امداد حضرت امام(ره) و اداره بهزیستی در نظر گرفته شده است و باید مدیران نهادهای مربوطه با همکاری بانک ها در جذب حداکثری این تسهیلات نهایت همکاری و تلاش خود را بکار گیرند.
فرماندار سسله ضمن اشاره به عملکرد بانک ها و موسسات مالی و اعتباری اظهار داشت: بر اساس سند توسعه اشتغال شهرستان در سال 95 در مجموع یک هزار و 701 فرصت شغلی با سرمایه گذاری 158 میلیارد تومان در شهرستان باید ایجاد شود و تسهیلاتی که بانک ها در اختیار متقاضیان قرار می دهند نقش مهمی درتحقق سند اشتغال شهرستان دارد.
فلاح نژاد همچنین خواستار تلاش و همکاری دستگاه های اجرایی در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید در شهرستان شد.
گفتنی است به گفته روسای بانک ها در شش ماهه نخست سال جاری 20 درصد تعهدات آن ها اجرایی شده و مابقی تعهدات مربوط به سند اشتغال در شش ماهه دوم محقق خواهد شد چرا که بیشتر اعبارات بانک ها در دو ماهه آخر سال پرداخت می گردد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار