سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95650
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس در دربی چه بود؟
Print This Post

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اگر رامین رضائیان در ترکیب دربی قرار داشت، سرخ‌پوشان می‌توانستند نتیجه سال ۵۲ را تکرار کنند.

به گزارش سلام دلفان، مرتضی فنونی‌زاده درباره تساوی دربی پایتخت اظهار داشت: ما باید استقلال را می‌بردیم، اما روی لجبازی آقای برانکو 3 امتیاز را از دست دادیم، او نقش پدر خانواده را بازی می‌کند، بنابراین اگر بچه‌ای اشتباه کند، می‌تواند او را تنبیه کرده و بعد به خانه راه دهد. اگر تیم نتیجه نگرفت، روی لجبازی برانکو با رضائیان بود. اگرچه اعتقاد دارم ربیع‌خواه خوب بازی کرد، اما اگر رضائیان سمت راست بازی می‌کرد، شاید نتیجه سال 52 تکرار می‌شد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره موقعیت‌هایی که طارمی از دست داد، گفت:‌ سال قبل ما با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم، پارسال که قهرمان نشدیم، برخی می‌گفتند از دروازه مشکل داریم،‌اما من می‌گویم طارمی موقعیت‌ها را خراب کرد، پرسپولیس بازیکنان جوان و خوبی دارد،‌اما نباید به‌سادگی موقعیت‌ها را از دست بدهند. طارمی در این دربی هم با بی‌دقتی توپ‌ها را می‌زد. فکر می‌کنم استقلال یک امتیاز مفت به دست آورد، اگرچه دفاعی هم بازی کرد.

فنونی‌زاده در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به بهترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: از استقلال ابراهیمی بهترین بود و از پرسپولیس انصاری و بیرانوند، بقیه در حد و اندازه پرسپولیس نبودند. بیرانوند خروجی موفقی داشت و توانست حملات استقلال را خنثی کند.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه بازی را به سود سرخ‌پوشان پیش‌بینی کرده بود، خاطرنشان کرد: بازی می‌توانست 3 بر صفر یا 4 به صفر به سود پرسپولیس باشد به شرط آنکه رضائیان بازی می‌کرد. دیدید که بازیکنان اوکراینی وارد زمین شدند، شانس آوردیم که گل نخوردیم.

وی افزود: گلی که زدیم باید بگویم کار داوری عالی بود، اگر می‌بینید که ما قضاوت دربی را به خارجی‌ها نمی‌دهیم به خاطر این است که داوران ما خوب کار می‌کنند، اما باید کم‌تر سوت بزنند تا بازی را از سرعت نیندازند. متأسفانه جایگاه اولی را از دست دادیم، اما امیدوارم بعد از بازی با سپاهان بتوانیم این جایگاه را پس بگیریم.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار