سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 95786
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش‌زاکانی به سخنان هاشمی درتمجید از حذف بودجه‌دفاعی
Print This Post

سخنان صریح جناب آقای هاشمی رفسنجانی در تمجید از حذف بودجه دفاعی و نظامی ژاپن و آلمان و رشد دانش محور این دو کشور بواسطه آن، محل تامل اصحاب نظر قرار گرفت.

واکنش زاکانی به سخنان هاشمی در تمجید از حذف بودجه دفاعی ژاپن و آلمان

به گزارش سلام دلفان، علیرضا زاکانی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامی خود نوشت:
باسمه تعالی
سخنان صریح جناب آقای هاشمی رفسنجانی در تمجید از حذف بودجه دفاعی و نظامی ژاپن و آلمان و رشد دانش محور این دو کشور بواسطه آن، محل تامل اصحاب نظر قرار گرفت.
اول) تجربه چهار دهه گذشته به ما می آموزد:
1_تجاوز صدام به امید فتح چند روزه تهران و انقراض انقلاب اسلامی و تحمیل هشت سال جنگ تحمیلی با صدمات جبران ناپذیر، بعد از اصرار گروهکهای نهضت آزادی و منافقین خلق در انحلال ارتش جمهوری اسلامی در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی و مخالفت قاطعانه حضرت امام خمینی ره با آنها، همزمان عمق توطئه شیطانی گروهکهای وابسته و بینش عمیق بنیانگزارکبیر انقلاب اسلامی را آشکار کرد.
2_حمله ویرانگر ناتو به لیبی به سردمداری آمریکا و انگلیس وقتی میسر شد که معمر قذافی برای کاهش فشارهای آمریکا در پرونده لاکربی وگشایش اقتصادی و با امید تضمین حمایت انگلیس در دفاع از لیبی، پذیرفت تا کلیه زیرساخت ها و تجهیزات و مواد هسته ای کشورش را در سال 1382به آمریکا و روسیه منتقل نماید و با محدود نمودن توان نظامی لیبی، برد موشک های بالستیک خود را زیر سیصد کیلومتر رساند.
3_اصرار وزیر خارجه وقت آمریکا خانم رایس در سال 1383  بر ضرورت الگو گیری مسئولان ایران از تدبیر و هوشمندی!!!  قذافی برای تحویل داشته ها و دستاوردهای هسته ای و قبول محدودیت نظامی و حرکت در راستای خواست آمریکا با مخالفت رهبر معظم انقلاب اسلامی و تهدید علنی آمریکا توسط معظم له، به تشدید تقویت دفاعی ایران ختم شد، اما دیری نپایید تا نیت پلید آمریکا و هوشیاری بالای رهبری معظم انقلاب آشکار شود.
4_طرح خاورمیانه جدید توسط خانم رایس در آغاز حمله اسرائیل غاصب به لبنان در سال 1385 اعلام شد. در ابتدای سال 1395 دردیدار با سید حسن نصرالله، ایشان به ملاقاتش با یکی از عناصر موثر آمریکایی بعد از جنگ 33 روزه اشاره کرد و به نقل از وی گفت جمعبندی قطعی آمریکایی ها بستن پرونده لبنان و سوریه در سال 1385 و حمله به ایران در سال 1386 بود که با ناکامی اسرائیل راه زیاده طلبی و جنایتکاری آمریکا مسدود گشت…..
منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار