سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 960
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آموزش بلوغ دختران در روستاهای دلفان اجرا شد
Print This Post
مشاور فرماندار دلفان در امور بانوان گفت: طرح آموزش بلوغ دختران در روستاهای دورافتاده دلفان اجرا شده است. به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس ،فرزانه میرزاوند امروز در گفت‌وگو ...

مشاور فرماندار دلفان در امور بانوان گفت: طرح آموزش بلوغ دختران در روستاهای دورافتاده دلفان اجرا شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس ،فرزانه میرزاوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان ضمن تشریح طرح آموزش بلوغ دختران در روستاهای دلفان اظهار داشت: در زمینه طرح توانمندسازی دختران روستایی یک دوره آموزشی طرح بلوغ دختران در روستاهای دورافتاده شهرستان دلفان برگزار شد.
مشاور فرماندار دلفان در امور بانوان گفت: به دلایل مختلف از جمله دور افتادگی روستاها و پایین بودن سواد، این قشر از بانوان از سطح پایینی از آموزش برخوردار هستند.
وی افزود: عدم دسترسی به این گونه آموزش‌ها در طول زمان سبب مشکلات جسمی و روحی متعددی در بین بانوان می‌شود.
میرزاوند بیان داشت: در این خصوص برنامه‌های آموزشی مختلفی  از جمله طرح بلوغ دختران روستایی در نظر گرفته شده است، که در این دوره‌ها سعی بر آن شده با آموزش‌های فشرده یک روزه اطلاعات بهداشتی، بینایی سنجی، شرعی و مذهبی مورد نیاز برای دختران در سن بلوغ بیان شود.
مشاور فرماندار دلفان در امور بانوان گفت: در این دوره آموزشی با همکاری امور بانوان فرمانداری و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن آموزش مسایل بلوغ، در بین دختران روستایی، قرص‌های آهن، وسایل بهداشتی و البسه توزیع شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار