سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 964
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری لرستان معرفی شد
Print This Post
در مراسمی با حضور رئیس کل حفاظت اطلاعات قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان لرستان، رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری این استان معرفی شد. به گزارش سلام دلفانبه نقل ...

در مراسمی با حضور رئیس کل حفاظت اطلاعات قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان لرستان، رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری این استان معرفی شد.

به گزارش سلام دلفانبه نقل از مهر،در مراسمی ضمن تقدیر و تشکر رئیس حفاظت و اطلاعات قبلی دادگستری استان لرستان، سید رحیم کاظمی به مدت یک سال به عنوان مسئول جدید حفاظت و اطلاعات اداره کل دادگستری استان لرستان و ارشد سازمانهای تابعه استان معرفی شد.

مسئول حفاظت و اطلاعات قبلی اداره کل دادگستری استان لرستان در این مراسم طی سخنانی گفت: دستگاه قضائی استان لرستان از نظر سلامت و منزلت در مقایسه با سایر دستگاههای قضایی در استان های دیگر از پاک ترین و کارآمد ترین دستگاههاست و قضات و کارکنان آن از دلسوزی و اهتمام به امور مردم از برجستگی ممتاز و منحصر به فرد برخوردار هستند.

علی القاصی افزود: در طول مدت 12 سال خدمت در مجموعه دادگستری استان و حفاظت اطلاعات این اداره کل اهداف مهمی از قبیل صیانت و دفاع از آبروی کارکنان و قضات، شناسایی زمینه های خطا و لغزشهای احتمالی و تلاش پیشگیری در راستای رفع آن و پاک کردن دستگاه از افراد کار چاق کن دنبال کرده ایم.

وی ادامه داد: در این مدت حفاظت و صیانت از استقلال و جایگاه دستگاه قضا با تعامل همه جانبه با دیگر دستگاهها، قطع کردن دست افراد خاص در قوه قضاییه برای همیشه در برخی از پرونده های قاچاق و مهم، تلاش برای جلوگیری از ورود دستگاه قضایی به جریانات سیاسی نا سالم و مصادره شدن دادگستری استان لرستان به نفع فرد یا گروه خاص سیاسی و ایجاد موانع بی طرفی در تمام جریانات انتخاباتی استان را پیگیری کرده ایم.

سید رحیم کاظمی مسئول جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری استان لرستان نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: نوع نگاه به دستگاههای نظارتی نباید به عنوان سیستم مچ گیری و عیب یابی باشد بلکه به عنوان دستگاهی که حفظ حیثیت و شناسایی عوامل و موانع تخریب شخصیت افراد مشغول در دستگاه را به عهده دارد باید نگاه کرد.

وی همکاری و هماهنگی، ایجاد اعتماد، حفظ آبرو و صیانت از کارکنان را وظیفه خود دانست و گفت: دستگاههای نظارتی به یک نوع وظیفه امر به معروف و نهی از منکر که از وظایف شرعی است را انجام می دهند.

کاظمی تقوا محوری و خدا ترس بودن و حفظ ارزشها را از دیگر ملاکهای کاری در دستگاههای نظارتی دانست و گفت: حفظ کرامت انسانی و اجرای عدالت صحیح باعث تامین امنیت و احساس امنیت می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار