سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 96493
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » قرارگاه سازندگی خاتم هفت آموزشگاه در مناطق محروم دلفان احداث کرد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری استان لرستان گفت: عملیات ساخت هفت آموزشگاه روستایی در مناطق محروم دلفان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) پایان یافته است.

به گزارش سلام دلفان، غلامرضا عبداللهی افزود: این مدارس در مناطق محروم و سخت گذر دهستان میربگ جنوبی و بخش کاکاوند شهرستان دلفان احداث شده اند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان با مشکل نبود مکان آموزشی مناسب مواجه هستند، گفت: پس از ارائه گزارش هایی مبنی بر وضعیت نامناسب مکان های تحصیلی دانش آموزان در این هفت روستا سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم (ص) دستور ساخت هفت آموزشگاه را از محل اعتبارات قرارگاه خاتم صادر نمود.
به گفته وی برای تکمیل و بهره برداری این طرح ها هفت میلیارد و 500 میلیون ریال توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) هزینه شده است.
وی افزود: این مدارس شامل چهار آموزشگاه 2 کلاسه و سه آموزشگاه سه کلاسه می باشند و به زودی تحویل آموزش و پرورش شهرستان دلفان می شوند.
وی هدف از ساخت این مدارس را محرومیت زدایی در مناطق سخت گذر و محروم دلفان عنوان کرد و گفت: قرارگاه خاتم (ص) با هزینه خود این مدارس را برای دانش آموزان مناطق محروم احداث کرده است.
عبداللهی افزود: در سال گذشته قرارگاه خاتم 24 آموزشگاه را در مناطق محروم لرستان احداث کرده و تحویل آموزش و پرورش این استان داده است.

منبع: خبرگزاری بسیج

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار