سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 966
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پیگیری مطالبات امام جمعه/ دستگاه مورد نظر : نیروی انتظامی شهرستان دلفان
Print This Post
آیین عبادی- سیاسی نمازجمعه، نقش مهمّی در جامعه ما ایفا می کند. تریبون نمازجمعه، تریبونی است فراجناحی و متعلق به مردم و نظام، تریبونی که در آن دغدغه های مردم ...

آیین عبادی- سیاسی نمازجمعه، نقش مهمّی در جامعه ما ایفا می کند. تریبون نمازجمعه، تریبونی است فراجناحی و متعلق به مردم و نظام، تریبونی که در آن دغدغه های مردم و حرف دل آنها مطرح می شود.

عاملی که بیش از عوامل دیگر در این جایگاه مقدس خودنمایی می کند و دارای نقش محوری است، عامل “امام جمعه” است. شخص امام جمعه، به عنوان کسی که غیرمستقیم نماینده ولی فقیه زمان است، با سایر مسئولین تفاوتی «ماهوی» دارد. پس مطالبات و خواسته های وی، چیزی جز مطالبات و خواسته های مردم نمی تواند باشد.

سایت «سلام دلفان» از این پس، پیگیری مطالبات و خواسته های امام جمعه محترم را در دستور کار قرار می دهد و از مسئولین محترمی که مطالبات امام جمعه به دستگاه تحت مدیریت آنها مربوط می شود، سؤال و طلب پاسخ می نماید.

نخستین دستگاه مورد مطالبه، «نیروی انتظامی شهرستان دلفان» است.

حجت الاسلام صرفی پور چند وقتیست نگرانی خود را نسبت به معضل مواد مخدر و آمار بالای زندانیان مواد مخدر در شهرستان دلفان، هم در خطبه های نماز جمعه و هم در تریبون های مختلف ابراز داشته اند. وی همچنین با تقبیح عمل قاچاقچیان مواد مخدر تعابیر مختلفی نسبت به آنها به کار برده اند.

وی در این راستا، پیشنهادات مشخصی به مسئولین، مخصوصاً نیروی انتظامی شهرستان دلفان ارائه نمودند.امام جمعه دلفان در چند خطبه نمازجمعه، در سخنرانی ظهرعاشورا و در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان از نیروی انتظامی خواست تا با انجام طرح ضربتی، همه قاچاقچیان ریز و درشت مواد مخدر را دستگیر کرده و تحویل قانون دهند تا با این کار، آرامشی در شهر حکمفرما شود.

از این رو، سلام دلفان به سراغ مسئولین نیروی انتظامی خواهد رفت و مطالبه امام جمعه محترم را پیگیری می نماید و نظرات آنان در این خصوص، اقداماتی که تاکنون در راستای پیشنهاد امام جمعه انجام داده اند و یا در دست اقدام دارند، جویا خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار