سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9660
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » تمام نانوایی‎های تونلی در دلفان پلمپ می‎شود
Print This Post
فرماندار شهرستان دلفان گفت: بر اساس برنامه پیش‌بینی شده و جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم از ادامه فعالیت تمام نانوایی‎های تونلی ریزشی شهرستان جلوگیری و نسبت به پلمپ ...

فرماندار شهرستان دلفان گفت: بر اساس برنامه پیش‌بینی شده و جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم از ادامه فعالیت تمام نانوایی‎های تونلی ریزشی شهرستان جلوگیری و نسبت به پلمپ این مراکز اقدام می‌شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس ؛  رضا دریکوند  در جلسه شورای بهداشت شهرستان دلفان بر نظارت دقیق شبکه بهداشت، جهاد کشاورزی و بخشداران بر کشاورزان مهاجر تاکید کرد.

وی یکی از مهمترین مشکلات بهداشتی در شهرستان دلفان را عرضه مرغ زنده در روستاهای اطراف شهر ذکر کرد و اظهار داشت: شبکه دامپزشکی شهرستان باید در اسرع وقت برخورد قانونی با مراکز عرضه مرغ زنده صورت دهد.

دریکوند همچنین نسبت به ساماندهی میدان دام توسط بخش خصوصی در این شهرستان تاکید کرد.

در ادامه نورالدین ویسی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در این جلسه از تشکیل سه اکیپ گشت ویژه در ماه مبارک رمضان توسط این اداره اشاره کرد و گفت: کارشناسان بهداشت محیط این مرکز در این ایام مبارک اقدام به نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی، قنادی‎ها، مساجد، زیارتگاه‎ها، اماکن تفریحی و پارک‎ها جهت تامین سلامت مردم می‎کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۷

  چرا باید پلمپ شوند؟؟؟؟؟؟؟
  دلیلش چیه؟؟؟
  من خودم کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهم ، هیچ گونه آلودگی در این نوع نان دیده نمی شود.اتفاقاتنها نانی است که فاقد ضایعات می باشد.
  برای چنین مسولین بی لیاقتی علل الخصوص فرماندار متاسفم.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۸

  پس این دستگاه های نانوایی برای چی تولید میشه؟

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۹

  بفکر این قشر زحمت کش باشید که هستی خود را در معرض فروش میزارن تا یک واحد نانوایی تجهیز کنند با یک تصمیم غیر کارشناسی سرمایه شان بر باد میرود کسی را سراغ دارم دو نفر دانشجو را در خبازیش سامان داده با این تصمیم باید جامه عزا بپوشد باید تصمیمات با نظر گرفتن منافع طرفین لحاظ شود نظام را با این تصمیمات خدشه دار نکنید این مردم برایش هزینه متحمل شده ان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار