سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 97346
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری آزمون «قرآن و عترت» در استان لرستان هم‌زمان با سراسر کشور
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: از برگزاری آزمون قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، منصور احمدی ، به برپایی غرفه معاونت قرآن و عترت در دهمین نمایشگاه کتاب لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: به منظور تامین فضای معنوی و قرآنی در نمایشگاه کتاب و جذب جوانان و نوجوانان به سمت قرآن و فعالیت‌های قرآنی دفتر قرآن و عترت اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به به برپایی این غرفه در این نمایشگاه کتاب اقدام کرده است.

وی با اشاره به اینکه در دهمین نمایشگاه کتاب لرستان  کتاب‌های مختلف دینی و علمی ارائه می شود، عنوان کرد: از دیگر اهداف برپایی غرفه معاونت قرآن و عترت در دهمین نمایشگاه کتاب ترویج فرهنگ قرآن و اهل‌ بیت (ع) در میان مردم است که در این غرفه فعالیت‌هایی دو سال گذشته دفتر قرآن و عترت اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و برنامه‌های در دست اقدام آن به مراجعه کنندگان نمایشگاه کتاب لرستان ارائه می‌شود.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه در طول برگزاری نمایشگاه کتاب اطلاعات مربوط به نحوه برگزاری هفته قرآن و عترت استان به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود، بیان داشت: مراجعه کنندگان به غرفه دفتر قرآن و عترت با محورها و بخش‌های مختلف هفته قرآن و عترت و نحوه شرکت در جشنواره‌های مختلف این هفته آشنا می‌شوند.

احمدی به برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت در استان همزمان با سراسر کشور اشاره کرد و گفت:  همچنین آزمون سراسری «به‌ سوی فهم قرآن» با محوریت مفاهیم و تدبر در سوره مبارکه «صف» ویژه کارکنان دولت در لرستان برگزار خواهد شد که کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان می‌توانند با مراجعه به غرفه دفتر قرآن و عترت واقع در محل دهمین نمایشگاه کتاب لرستان نسبت به تهیه منبع آزمون اقدام کنند.

وی افزود: در حاشیه دهمین نمایشگاه کتاب استان و برای جذب کودکان، نوجوانان و جوانان به معارف قرآن و اهل‌ بیت (ع) برنامه‌های جانبی مانند کارگاه نماز و عاشورا ویژه نوجوانان، کارگاه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع محرم و عاشورا، مسابقاتی با موضوع قرآن و مهدویت، کارگاه تغذیه و طب اسلامی و نشست‌های معرفتی با حضور جوانان و نوجوانان برگزار می شود./مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار