سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98135
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۲ رزمایش پدافند غیر عامل در استان لرستان برگزار می‌شود
Print This Post
مدیرکل پدافند غیرعامل استان لرستان:

مدیرکل پدافند غیرعامل استان لرستان گفت: ۲ رزمایش پدافند غیر عامل امسال در کارخانه سیمان دورود و پتروشیمی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش سلام دلفان ، علی سیف ظهر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه امسال در سطح کشور برنامه‌های مفصلی برای هفته پدافند در نظر گرفته‌شده است، اظهار داشت: در هفته پدافند غیرعامل (دوم تا هشتم آبان ماه) علاوه بر برنامه‌های مختلفی که از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور به استان‌های ابلاغ‌شده است برنامه‌های ویژه هر استان نیز اجرا می‌شود.

وی به برگزاری دو رزمایش پدافند غیرعامل در استان لرستان اشاره کرد و افزود: امسال در هفته دولت با محوریت سپاه استان یک رزمایش در کارخانه سیمان دورود و یک رزمایش در پتروشیمی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان لرستان عنوان کرد: از ابتدای هفته پدافند غیرعامل، بر اساس دستورالعمل ابلاغ‌شده، بازرسی از سوی سازمان پدافند غیرعامل ورودی و خروجی دستگاه‌های مختلف استان را بررسی و گزارش آن را به سازمان پدافند غیرعامل کشور و معاون اول رئیس‌جمهور ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: هشتم آبان ماه امسال یک رزمایش پدافند غیرعامل در دبیرستان بحر العلوم خرم‌آباد برگزار می‌شود که انتظار می‌رود دستگاه‌های خدمات رسان عضو ستاد پدافند غیرعامل لرستان نیز در این رزمایش حضور پیدا کنند.

سیف به لزوم تبلیغات هفته پدافند غیرعامل در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: از مسئولان شهرداری‌های استان درخواست می‌شود تا در میادین و معابر اصلی شهر تبلیغات هفته پدافند غیرعامل را نصب کنند.

وی به دیگر برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی لرستان هفتم آبان ماه سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر خرم‌آباد است و در رابطه با پدافند غیرعامل به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان لرستان اظهار داشت: از دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌های لرستان انتظار می‌رود که در سطح شهرستان برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل را دنبال کنند و در قالب فیلم و عکس گزارش آن را ارائه دهند چراکه در پایان هفته پنج دستگاه برتر انتخاب و از آن‌ها تقدیر به عمل می‌آید.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار