سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98143
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مانور زلزله و اطفای حریق در مدارس لرستان برگزار می‌شود
Print This Post
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از برگزاری مانور سراسری زلزله و اطفای حریق در مدارس مناطق ۲۴ گانه این استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، گودرز کریمی فر ظهر پنجشنبه در جلسه شورای پدافند غیر عامل استان به برنامه های آموزش و پرورش لرستان در هفته پدافند غیر عامل اشاره کرد و اظهار داشت: هشتم آبان صبحگاه مشترکی با رویکرد مانور سراسری زلزله و اطفاء حریق با همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری در دبیرستان بحرالعلوم ناحیه یک خرم آباد برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این روز صبحگاه مشترک در سطح مدارس ۲۴ منطقه و شهرستان استان برگزار نیز خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: تشکیل کارگاه تخصصی ویژه مدیران مدارس ناحیه یک و دو خرم آباد با رویکرد پدافند غیر عامل و محوریت مقابله در برابر آسیب های اجتماعی و حوادث غیر مترقبه از دیگر برنامه های هفته پدافند غیر عامل آموزش و پرورش است.

کریمی فر نشست با اولیاء دانش آموزان با موضوع پدافند غیر عامل و فضای مجازی و آسیب های آن با استفاده از حضور صاحبنظران رشته های روانشناسی و جامعه شناسی را از دیگر برنامه های پدافند غیر عامل دانست و افزود: پیاده روی عمومی فرهنگیان در میدان مادر خرم آباد و در روز جمعه هفتم آبان ماه از دیگر برنامه های هفته پدافند غیر عامل است.

وی اضافه کرد: فراخوان انشاء و مسابقه نقاشی با محوریت پدافند غیر عامل ویژه ۳۳۰ هزار دانش آموز لرستانی و با محوریت مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در هفته پدافند غیر عامل توسط آموزش و پرورش لرستان انجام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: برگزاری مسابقه پیامکی در خصوص پدافند غیر عامل توسط سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش و نصب بنر و شعارهای هفته پدافند غیر عامل در ادارات از دیگر برنامه های این هفته است.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار