سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98181
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دومین طرح بزرگ صنعتی در دلفان احداث می شود
Print This Post
پس از گاوداری شش هزار راسی؛

فرماندار دلفان گفت : دومین طرح بزرگ صنعتی در شهرستان دلفان در دولت تدبیر و امید اجرایی می شود .

به گزارش سلام دلفان،جعفر طولابی افزود: این طرح ، کارخانه سرم سازی است که توسط شرکت سرمایه گذاری استان قدس رضوی در شهرستان دلفان احداث می شود .
وی اظهار داشت: برای اجرایی شدن این طرح ، پیگیری های فراوانی از سوی فرمانداری شهرستان دلفان انجام گرفت که لازم است از توجه ویژه استاندار لرستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع انسانی استانداری لرستان در این زمینه قدردانی نماییم .
وی بیان داشت: کارشناسان با بررسی امکانات ، ظرفیت ها و محرومیت های مناطق مختلف استان لرستان در نهایت شهرستان دلفان را به عنوان محل ساخت کارخانه سرم سازی انتخاب کردند .
وی اظهار داشت: امیدواریم با توجه به نقش مهمی که این طرح بزرگ در توسعه و ایجاد اشتغال در شهرستان دلفان دارند با جانمایی آن در سال جاری شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم .
طولابی یادآور شد: شرکت سرمایه گذاری قیام دشت از موسسات زیرپوشش بنیاد مستضعفان کار ساخت گاوداری شش هزار راسی را در شهرستان دلفان اغاز کرده است.
فرماندار شهرستان دلفان ادامه داد: گاوداری شش هزار راسی و کارخانه سرم سازی دو هدیه بزرگ دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان دلفان است و امیدواریم با بهره برداری از آنان زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان بیکار منطقه فراهم شود.

 

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار