سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98288
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » احداث تصفیه خانه فاضلاب یکی از اولویت های شهرستان سلسله
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

فرماندار شهرستان سلسله گفت: برای جلوگیری از مشکلات زیست محیطی در این شهرستان احداث تصفیه خانه فاضلاب یکی از اولویت های مهم منطقه محسوب می شود.

به گزارش سلام دلفان، قدرت الله فلاح نژاد روز شنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان با اشاره به اهمیت اجرای کامل طرح فاضلاب شهری شهر الشتر مرکز این شهرستان افزود: در سالهای اخیر اجرای طرح فاضلاب در مرکز شهرستان آغاز شده و به رغم اینکه شبکه فاضلاب شهری در الشتر به طور کامل انجام شده ولی کار احداث تصفیه خانه متوقف شده است.

وی همچنین خواستار افزایش خدمات حوزه آب و فاضلاب شهری در این شهرستان شد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی برای تامین آب آشامیدنی دانشجویان مشکلاتی دارد که نیازمند همکاری مسئولان استانی برای حل این مشکل است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان نیز گزارشی از وضعیت آب شهرستان، نحوه تامین و توزیع آب شرب ، طرح ها و پروژه های آبرسانی در حال اجرا به ویژه ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر الشتر ارائه داد.
حمیدرضا کرموند با اعلام آمادگی برای گسترش حوزه خدمات آب و فاضلاب شهری الشتر اظهار کرد: یکی از اولویت های این شرکت تامین آب شرب سالم و بهداشتی مردم است.
وی افزود: در صورت تخصیص به موقع اعتبارات، تکمیل پروژه های ناتمام مانند تصفیه خانه شهر الشتر در اولویت خواهد بود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار