سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 985
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شجوني:متوهم دانستن موسوی و کروبی فرار رو به جلوی خاتمی است
Print This Post
 شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از مرگ سیاسی خاتمی و تقلای او برای بازگشت به عرصه قدرت سخن گفت و ابراز عقیده کرد: اظهارات اخیر خاتمی نشان می‌دهد فتنه‌گران از ...

 شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از مرگ سیاسی خاتمی و تقلای او برای بازگشت به عرصه قدرت سخن گفت و ابراز عقیده کرد: اظهارات اخیر خاتمی نشان می‌دهد فتنه‌گران از حرف‌های بی‌ربط کوتاه نمی‌‌آیند و دست و پازدن بی حاصل آنها مانند ماهی‌گیری در بیابان است.

 حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز در گفت‌‌وگو با فارس ، درباره تلاش تجدید نظرطلبان و افراطیون جبهه اصلاحات برای بازگشت به عرصه سیاسی کشور علیرغم عدم پذیرش سازوکار انتخابات، اظهار داشت: برخی افراد بر خلاف آنچه هستند صحبت می‌کنند و فردی که دچار مرگ سیاسی شده، معتقد است که هنوز در جامعه از جایگاهی برخوردار است.
 
وی با بیان اینکه سران فتنه هیچ تحرکی ندارند و فقط ادعاهای واهی و بی‌اساس مطرح می‌کنند، افزود: چنین حاکمان معزولی هیچ سپاه، نیرو و پشتوانه مالی در بین مردم ندارند.
 
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به عدم حمایت عالمان و روحانیون برجسته از فتنه‌گران، تصریح کرد: هاشمی‌رفسنجانی نیز نمی‌تواند در مسائل انتخابات اظهار نظر کند و از این رو آنها صرفاً درباره جایگاه نداشته خود در جامعه سخن می‌گویند.
 
شجونی افزود: اظهارات اخیر خاتمی نشان می‌دهد که این فتنه‌گران از ادعا و حرف‌های بی‌ربط کوتاه نمی‌‌آیند در حالی که این طیف از اصلاح‌طلبان در جامعه محلی از اعراب ندارند و فقط خود را گرفتار تلاش مذبوحانه‌ کرده‌اند.
 
وی اظهارات و ادعاهای اخیر خاتمی را دست‌وپا زدن جریان فتنه برای ادامه حضور در عرصه سیاسی دانست و با اشاره به بخش دیگری از سخنان خاتمی مبنی بر “متوهم بودن موسوی و کروبی”، گفت: اگر بخواهیم عملکرد این افراد را به کاری تشبیه کنیم، می‌توان این سخنان را “ماهی‌گیری در بیابان” دانست.
 
شجونی خاتمی را یکی از اضلاع مثلث فتنه معرفی و اضافه کرد: جریان فتنه گمان می‌کرد هاشمی‌رفسنجانی کشتی نجات است که هیچ‌گاه غرق نمی‌شود اما نه‌تنها غرق شد، بلکه دیگران را نیز به همین بلا دچار کرد.
 
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: متوهم دانستن موسوی و کروبی فرار رو به جلوی خاتمی تلقی می‌شود؛ چرا که آنها نمی‌توانند در شرایط فعلی سکوت کنند و قصد القای تأثیرگذاری در عرصه سیاسی را دارند.
 
وی افزود: جریان فتنه مطمئن باشد که هیچ فردی در جامعه منتظر بازگشت کروبی، موسوی، خاتمی و حتی هاشمی رفسنجانی به عرصه قدرت و سیاست نیست و لذا آنها نباید دچار خود بزرگ‌بینی شوند.
 
شجونی با بیان اینکه گنده‌گویی برخی اصحاب فتنه نشانگر تداوم سیر آنها در توهمات خودشان است،‌ جریان فتنه را به ‌دلیل سرسپردگی به بیگانگان و عدم تبعیت از ولایت مذمت کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار