سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98616
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » متن درخواست نمایندگان لرستان برای عزل شیخ هنجارشکن ارشاد/ اتحاد و همدلی نمایندگان در دفاع از ارزش ها و شهدا / وقتی منتخبان صدای مردم سراسر لرستان شدند
Print This Post
حمایت مردم از نمایندگان

مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در تذکر کتبی به دولت، خواستار عزل مدیرکل ارشاد این استان به دلیل اجرای تئاتر موهن به شهدا و دفاع مقدس شدند.

به گزارش سلام دلفان، مجید کیان‌پور در نشست علنی امروز مجلس در تذکر شفاهی به رییس‌جمهور و وزیر ارشاد، گفت: ولنگاری در عرصه فرهنگ و هنر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنجا رسیده که با مستهجن‌ترین نمایش‌نامه‌ها به شهدای گران‌قدر و مدافعان اسلام در دفاع مقدس حمله می‌شود.

وی افزود: چندی قبل در خرم‌آباد لرستان نمایش‌نامه‌ای به اجرای عمومی گذاشته شد که در آن بدترین توهین‌ها به شهداء و رزمندگان اسلام شد و مدیران دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی با وقاحت و با بی‌اعتنایی به اعتراضات نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات و خانواده معظم شهداء بر مخالفت با ارزش‌ها صحه گذاشتند. از رییس‌جمهور می‌خواهم با این مسئله برخورد قانونی کند.

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی به همراه مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در تذکر کتبی به وزیر ارشاد بر لزوم برخورد جدی و عزم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به دلیل صدور مجوز برای نمایش تئاتر «لیلی نام همه دختران ایران زمین است»، تأکید کردند که در این تئاتر به شهدای گرانقدر دفاع مقدس توهین‌های شرم‌آور شده است.

نامه کتبی مجمع نمایندگان لرستان

مجمع نمایندگان استان لرستان درخواست خود مبنی بر برکناری #شیخ_هنجار_شکن ارشاد لرستان که از تئاتر توهین کننده به شهدا دفاع و تجلیل کرده بود را امروز در صحن مجلس قرائت کردند.

بنابر اعلام منابع آگاه نامه درخواست نمایندگان استان لرستان را تمام نمایندگان شهرهای استان امضا کردند و تنها “صیدمحمدخان بیرانوند” نماینده خرم آباد حاضر به امضا نامه نشد!

علاالدین بروجردی، عبباس گودرزی، محمدرضا ملکشاهی راد، علی رستمیان، مجید کیان‌پور، حمیدرضا کاظمی،الهیار ملکشاهی، محمد خدابخشی

8 نماینده ذکر شده از توهین های  #شیخ_هنجار_شکن ارشاد به شهدا و خانواده های شهدا اعتراض کرده و خواستار عزل وی شدند و فقط 1 نماینده استان حاضر به امضا نشد!

لازم به ذکر است در هفته دفاع مقدس تئاتری موهن به شهدا بامجوز اداره ارشاد استان روی صحنه رفت که با حمایت تمام قد و تجلیل مدیر ارشاد استان همراه شد که این بی حرمتی وی به شهدا سبب اعتراضات گسترده قشرهای مختلفی مردمی و سیاسی و خانواده های شهدا شد و ادامه دارد/منبع: لرستان خبر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار