سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 98772
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جشنواره اقتصاد مقاومتی، زنان روستایی و معیشت پایدار در لرستان آغاز به‌کار کرد
Print This Post
مسئول بانوان روستایی جهاد کشاورزی لرستان:

مسئول امور بانوان روستایی و عشایری جهاد کشاورزی لرستان گفت: جشنواره اقتصاد مقاومتی، زنان روستایی و معیشت پایدار در لرستان آغاز به‌کار کرد و از ۳۰ صندوق جدید اعتبارات خرد زنان روستایی بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، مریم ظفری اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید در لرستان اقدام به برگزاری جشنواره اقتصاد مقاومتی، زنان روستایی و معیشت پایدار در لرستان کرده است.

وی با اشاره به برپایی یک هفته‌ای این جشنواره افزود: این جشنواره که از اول آبان در محل سازمان جهاد کشاورزی لرستان آغاز به کار کرده به مدت یک هفته دایر است و علاقه‌مندان می‎توانند در این مدت از ساعت 9 صبح تا 18 عصر از این جشنواره و به‌ویژه نمایشگاه تولیدات زنان روستایی بازدید کنند.

مسئول امور بانوان روستایی و عشایری سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به دیگر برنامه‌هایی که در کنار این جشنواره اجرا می شود عنوان کرد: از برنامه‌های جانبی این جشنواره می‌توان به عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و غذایی، برگزاری همایش تبیین جایگاه نقش زنان روستایی در تأمین معیشت پایدار روستایی و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد.

وی بیان کرد: بهره‌برداری از 30 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و آغاز تشکیل 35 صندوق جدید و رونمایی از طرح ترویج مصرف نان کامل و فراورده‌هاس سبوس‌دار در استان لرستان از دیگر برنامه های جانبی اجرای این جشنواره است./ منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار