سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 99111
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پیگیری طرح تحقیق و تفحص ازعملکرد بنیاد مسکن/ اجرای ناقص طرح هادی روستایی محور تفحص
Print This Post
رستمیان خبرداد؛

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری طرح تحقیق و تفحص ازعملکرد بنیادمسکن انقلاب اسلامی خبرداد و گفت:بنیادمسکن متاسفانه دراکثر استان ها طرح های هادی روستایی را نیمه کاره رها کرده است.

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان از پیگیری طرح تحقیق و تفحص ازعملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبرداد و گفت:این تحقیق و تفحص با هدف پیگیری نواقص اجرایی و نیمه کاره رها کردن طرح های هادی روستایی انجام می شود.

نماینده مردم سلسله و دلفان درمجلس شورای اسلامی،افزود:متاسفانه “بنیاد مسکن انقلاب اسلامی” طرح های هادی روستایی را دراکثر استانها نیمه کاره اجرا و آنها را رها کرده است،به طوریکه حتی در روستاهای نزدیک به مراکز شهرستان ها نیز این موضوع به روشنی دیده می شود.

وی،تاکید کرد:ضمن اینکه این موضوع زمانی قابل اهمیت تر می شود که در گزارشات مدیران استانی به مراکز روستاهای مذکور را جز روستاهایی که طرح هادی در آنها کامل اجرا می شود قلمداد می کنند، بنابراین هدف این است که در این طرح تحقیق و تفحص 100 روستا به عنوان پایلوت مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از ضعف مدیریت بنیاد مسکن استان لرستان، تصریح کرد: مدیر بنیاد مسکن این استان،قریب به 10 سال است که در این پست فعالیت می کند،اما دارای عملکردی ضعیف است که این موضوع نیز یکی از محورهای تحقیق و تفحص از بنیادمسکن انقلاب اسلامی است./

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار