سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 99190
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 8 واحد نیمه فعال و 16 واحد تعطیل در ناحیه صنعتی علی میرزایی دلفان/ بسیاری از واحدهای تولیدی ناحیه علی میرزایی در تملک بانک ها می باشد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

فرماندار دلفان به لزوم احیاء واحدهای صنعتی ناحیه علی میرزایی دلفان تأکید کرد و گفت: از ۲۴ واحد صنعتی دلفان هم اکنون حدود ۸ واحد نیمه فعال و مابقی تعطیل هستند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی در رابطه با واحدهای تولیدی تعطیل‌شده ناحیه صنعتی علی میرزایی شهرستان دلفان اظهار داشت: درمجموع 24 واحد تولیدی در ناحیه صنعتی علی میرزایی دلفان وجود دارد که هم‌اکنون هشت واحد از آن‌ها نیمه فعال و مابقی تعطیل هستند.

وی افزود: حدود سه ماه گذشته برای احیاء واحدهای ناحیه صنعتی دلفان جلسه ستاد تسهیل استان تشکیل که مصوبات آن بیشتر در ارتباط با بانک‌ها بود چراکه بسیاری از این واحدهای تولیدی در تملک بانک و بخش دیگری نیز معوقه بانکی دارند.

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه هنوزمصوبات، عنوان کرد: پیگیری‌هایی از سوی رئیس صنعت، معدن تجارت استان و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان در حال انجام است تا مصوبات ستاد تسهیل اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه هنوز این واحدهای غیرفعال از سوی بانک‌ها تعیین تکلیف نشده‌اند، بیان کرد: این 24 واحد صنعتی دلفان در صورت احیا ظرفیت اشتغال‌زایی حدود سه هزار نفر را دارند.

طولابی در رابطه با آسفالت جاده‌های روستایی شهرستان دلفان نیز  اظهار داشت: 900 کیلومتر  راه روستایی در شهرستان دلفان وجود دارد که از این میزان حدود 550 کیلومتر آسفالت،  حدود 180کیلومتر راه شوسه و 170 کیلومتر راه مالرو است.

وی بابیان اینکه امسال حدود 40کیلومتر از راه‌های روستایی دلفان آسفالت شده است، افزود: کار آسفالت مسیرهایی که زیرسازی آن انجام‌شده است در دستور کار است.

فرماندار دلفان در رابطه با آسفالت مسیر مله خان بابابزرگ در دلفان نیز عنوان کرد: تاکنون اقدامی برای آسفالت این مسیر انجام‌نشده و اداره کل راه و شهرسازی لرستان پیگیر است تا از طریق برگزاری مناقصه و واگذاری به پیمانکار آسفالت این مسیر را انجام دهد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار