سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 992
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه دلفان:حماسه 9 دی روز وفاداری ملت ایران به ولایت فقیه است
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد تقی صرفی‌پور صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران خبرگزاری‌ها در دلفان گفت: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری همانند ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد تقی صرفی‌پور صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران خبرگزاری‌ها در دلفان گفت: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری همانند هشت سال دوران دفاع مقدس در برابر فتنه‌گران ایستادگی و با خلق حماسه 9 دی پیروزی دیگری برای ایران اسلامی رقم زدند.
وی افزود: فتنه‌افکنان در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری و عاشورا، قصد ضربه‌زدن به ولایت فقیه و براندازی نظام را داشتند، که با هدایت الهی و داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتیبانی همه جانبه ملت نقشه‌های شوم دشمنان نقش بر آب شد.
امام جمعه دلفان گفت: 9 دی وفاداری ملت مسلمان ایران به ولایت فقیه و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حرکت شوم فتنه‌گران را در فتنه 88 خنثی کرد.
امام جمعه دلفان حضور باشکوه مردم غیور و غیرتمند ایران اسلامی در 9 دی‌ماه را نشان از پایبندی آنان به ارزش‌های دینی و آرمان‌های امام راحل برشمرد و اظهار داشت: حرکت ماندگار و جاودانه ملت همیشه بیدار ایران اسلامی در نهم دی 1388 پیوند ناگسستنی ملت ایران با نظام اسلامی بود که تمام برنامه­ها و توطئه‌های از پیش طراحی شده دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی را نقش بر آب کرد.
صرفی‌پور تصریح کرد: هتاکی به مقدسات و ارزش‌های دینی نشان داد، که فتنه‌گران و دشمنان با اساس دین و انقلاب مشکل داشتند که با حضور آگاهانه و یکپارچه مردم خنثی شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار