سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 99496
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۹۶ درصد پروژه‌های عمرانی مصوب سفر دولت به لرستان اجرایی شد
Print This Post
مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی لرستان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۹۶ درصد پروژه‌های عمرانی مصوب سفر دولت به استان لرستان اجرایی شد.

به گزارش سلام دلفان، علی آشتاب صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با خروجی تدوین سند اشتغال در لرستان اظهار داشت: با پیگیرهای دبیرخانه کارگروه اشتغال و همکاری بانک‌ها تاکنون هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت‌شده است.

وی در رابطه با چگونگی نظارت بر تسهیلات پرداختی در استان افزود: کمیته‌های نظارتی در کارگروه اشتغال تشکیل و بالغ‌بر ۱۲۶ مورد نظارت بر پرداخت تسهیلات انجام گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بابیان اینکه بانک‌ها خصوصی نقش حداقلی در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی دارند، عنوان کرد: از ۹۶۰ میلیارد تومان سهم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی بانک‌های خصوصی از ابتدای امسال تاکنون کمتر از ۷۰ میلیارد تومان توسط این بانک‌ها پرداخت شده است.

وی بابیان اینکه سند اشتغال لرستان به‌صورت برنامه محوری و پروژه محوری دنبال می‌شود، بیان کرد: در بحث نرخ بیکاری لرستان بر اساس اعلام مرکز استان لرستان تا پایان سال ۹۴ رتبه پنجم کشور را داشته است اما با اقداماتی که در سطح استان انجام‌شده نرخ بیکاری یک پله ارتفاع  پیداکرده و به رتبه ششم رسیده است.

آشتاب در رابطه با اجرایی شدن مصوبات سفر دولت به استان لرستان نیز گفت: بر اساس اعلام وزارتخانه پروژه‌ای عمرانی مصوب دولت در لرستان ۹۶ درصد اجرایی شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح تکاپو  در استان (توسعه کسب‌وکارهای کوچک) اظهار داشت: کار مطالعاتی این طرح در قالب ۳۸ توسط کارگزار  انجام‌ شده است و به‌ زودی اجرایی می‌شود.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار