سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 99743
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » فرمانده سابق سپاه دلفان بعنوان مسئول بسیج دانشجویی لرستان معارفه شد
Print This Post
با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)

آیین تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با حضور ‌جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان‌ در محل سپاه برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، عصر دیروز آیین تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با حضور سردار توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان، رؤسای دانشگاه‌های مرکز استان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خرم‌آباد در محل سپاه حضرت ابوالفضل(ع) این استان برگزار شد.

در این مراسم، حسین محمدی‌فر که پیش از این به عنوان فرمانده سپاه شهرستان دلفان مشغول به فعالیت بود، به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی لرستان معرفی شد و از زحمات محمد برامکی مسئول سابق این سازمان که به عنوان فرمانده سپاه شهرستان الیگودرز مشغول به کار شده است تقدیر به عمل آمد.

سردار احمد توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در این مراسم با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان در ۱۳ آبان ۵۸ اظهار داشت: دانشجویان با احساس تکلیف خود این واقعه تاریخی را رقم زدند.

بسیج

وی ضمن تأکید بر ضرورت تقویت ایمان در بین دانشجویان، افزود: دانشجویان با تقویت ایمان می‌توانند در مقابل دشمنان و مشکلات ایستادگی کنند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: مقام معظم رهبری بر این امر تأکید داشتند که دانشجویان باید با دفاع از بنیان‌ها اجازه نفوذ آمریکا و اسرائیل در اسلام را ندهند.

وی تصریح کرد: دانشجویان باید روحیه مطالبه‌گری خود را تقویت کنند و به مسائل روز آگاه باشند و در مقابل دشمنان بایستند.

توکلی خاطرنشان کرد: در پدافند غیرعامل باید زیرساخت‌ها را فراهم کنیم تا آمادگی لازم را جهت مقابله با دشمنان داشته باشیم.

وی بیان کرد: دشمن به دنبال دور کردن مردم از اسلام است و ما به عنوان پرچمدار اسلام باید با هوشیاری در راه اسلام ثابت قدم باشیم.

جانشین فرمانده سپاه لرستان با بیان اینکه بسیج دانشجویی باید با حفظ شأن و جایگاه خود در مواقع مورد نیاز در صحنه حضور داشته باشد، گفت: کرسی‌های آزاداندیشی، اردوهای جهادی و نشست‌های روشنگری از مواردی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه حضور و اقدام به موقع از چالش‌ها جلوگیری می‌کند، افزود:  دوست‌شناسی و دشمن‌شناسی از جمله راهکارهای موردنیاز برای ممانعت از توطئه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی است و دانشجویان مؤمن و انقلابی اجازه ندهند که برخی با کارشکنی‌ها، فضای علمی دانشگاه را بر هم زنند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار