سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 99985
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بزرگ‌ترین پیام ۱۳ آبان ایستادگی در مقابل زیاده خواهان است
Print This Post
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلفان؛

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دلفان:اگر بخواهیم در یک جمله نتایج این حوادث را واکاوی کنیم به این نتیجه می رسیم که اراده پروردگار متعال برتمامی اراده های شیطانی غالب شد وترفند ها وتوطئه های انها برای به سقوط کشاندن انقلاب نوپای ایران اسلامی ناکام ماند .

به گزارش سلام دلفان،  ” حجت الا سلام والمسلمین دکتر صیادی گفت : ایستادگی و مقاومت در برابر قدرت‌های پوشالی را بزرگ‌ترین پیام ۱۳ آبان عنوان کرد و گفت: بزرگ‌ترین پیام ۱۳ آبان این بوده که باید در مقابل زیاده خواهان ایستاد و به تعبیر مقام معظم رهبری بایداز این قدرت‌های پوشالی هراسی به خود راه نداد که آینده از آن اسلام و مسلمانان واقعی است. مهم‌ترین پیام این روزبه کسانی که اهل مقاومت و ایستادگی بوده اگر در مقابل ابرقدرت‌های اراده ایستادگی کنند پیروز بوده و ایستادگی‌شان را به تمام و کمال می‌رسانند.
وی با اشاره به دستاورد های ۱۳ آبان اشاره کرد خاتمه دادن رابطه سلطه جویانه آمریکا با نظام نوپای جمهوری اسلامی، بازگشت مردم به صحنه حاکمیت گفتمان انقلاب اسلامی امام (ره)که زمینه ساز تثبیت جمهوری اسلامی در برابر توطئه ی گروهک های ضد انقلاب شد ، دفع تجاوز رژیم بعثی صدام و فصل جدیدی در ایجاد خود باوری وروحیه ((ما می توانیم ))در جامعه به وجود آورد .
روز ۱۳ آبان در کشور ما گره خورده با واقعیت هایی است تاثیرگذاری خاص خود را داشت و باعث ایجاد جریان های مهمی در مسیر پیروزی و ثبات انقلاب اسلامی شد، پس از اعتراض امام خمینی(ره) درباره‌ی مفاسد کاپیتولاسیون در ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه صورت گرفت، ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که به نام روز دانش آموز در تقویم ماندگار شد و یک سال پس از آن نیز تسخیر لانه جاسوسی در همان روز یعنی ۱۳ آبان ۱۳۵۸ اتفاق افتاد.
حجت الا سلام  صیادی گفت : ۱۳ آبان نشان داده که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند چراکه در این روز مردم ایران اسلامی آمریکا را زیر پا گذشتند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دلفان افزود:اگر بخواهیم در یک جمله نتایج این حوادث را وکاوی کنیم به این نتیجه می رسیم که اراده پروردگار متعال برتمامی اراده های شیطانی غالب شد وترفند ها وتوطئه های انها برای به سقوط کشاندن انقلاب نوپای ایران اسلامی ناکام ماند .
وی در ادامه با بیان اینکه ما باید ۱۳ابان امسال را باشکوه تر از سال های قبل برگزار کنیم گفت: باید از فضای محرم و برکات قیام ابا عبدالله الحسین (ع) در راستای تبیین ، تحلیل و چرایی مبارزه با استکبار دمیدن و روح تازه به مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار