سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 102637
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ضریب نفوذ برق رسانی در دلفان بیش از ۹۹ درصد است
Print This Post
رئیس اداره برق شهرستان دلفان:

ضریب نفوذ برق رسانی نسبت به جمعیت در مناطق شهری و روستایی دلفان ۹۹,۷دهم درصد است.

به گزارش سلام دلفان،فخرالدین حسنپوریان امروز گفت: یکی از کارهای مثبت درحوزه برق تبدیل شبکه های مسی و غیر ایمن به کابل خودنگه دار است وهم اکنون صددرصد شبکه برق فشارضعیف دلفان به کابل خود نگه دار تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: تبدیل شبکه برق فشارضعیف به کابل خودنگه دار باعث شد تا با وجود وزش بادهای شدید هیچگونه قطعی و خاموشی به این علت نداشته باشیم.
رئیس اداره برق دلفان از نصب چهار هزار چراغ روشنایی معابر خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و ۵۰۰ عدد در روستاها نصب شده وشش هزار چراغ روشنایی معابر مورد نیاز است.
وی عنوان کرد: به منظور جلوگیری از ضعف ولتاژ ۹۵ دستگاه ترانسفورماتور نصب شده وهم اکنون ضعف ولتاژی در شهرستان و روستاها گزارش نشده.
حسنپوریان گفت: با احداث ۱۱۰ کیلومتر شبکه برق فشارضعیف در شهرستان دلفان توانستیم رتبه اول را در استان کسب کنیم.
وی از کاهش ۳۰درصدی خاموشی در دلفان خبر داد و تصریح کرد: نسبت به سال ۹۳ سی درصد و نسبت به هشت ماهه سال قبل ۲۰در صد کاهش خاموشی داشتیم.
رئیس اداره برق دلفان به فراهم کردن بستر مناسب جهت سرمایه گذاری در دلفان اشاره کرد و گفت: این اداره به همین جهت پست۶۳کیلو ولت را از۳۰ مگا ولت آمپر به ۶۰ مگا ولت آمپر افزایش داده تا سرمایه گذاران در جهت سرمایه گذاری در این حوزه مشکلی نداشته باشند.
رئیس اداره برق شهرستان دلفان گفت: ضریب نفوذ برق رسانی نسبت به جمعیت در مناطق شهری و روستایی دلفان ۹۹,۷دهم درصد است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار