سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10380
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان مکان آموزشی مناسب ندارد
Print This Post

رییس مرکز آموزش عالی دلفان گفت : مرکز آموزش عالی این شهرستان ،مکان آموزشی مناسب ندارد و در صورت فراهم نشدن فضای آموزشی ،این مرکز منحل خواهد شد.

به گزارش سلام دلفان ˈعلی عباس رضاییˈ در گفت و گو با ایرنا گفت : مرکز آموزش عالی ملی شهرستان دلفان فعالیت خود را از سال ۹۰ با پذیرش ۱۰۰ دانشجو در دو رشته کشاورزی گرایش علوم دام و حسابداری آغاز کرد.

وی افزود : هم اکنون دانشجویان این مرکز بصورت موقت در گوشه ای از ساختمان مرکز فنی و حرفه ای مشغول تحصیل هستند که دانشجویان با مشکلات فراونی در این فضا مشغول تحصیل هستند.

وی ، یاد آورشد : با توجه باینکه درسال آینده نیز۸۰ دانشجوی جدید در دورشته حقوق و گیاهان دارویی پذیرش خواهد شد، مکان فعلی نمی تواند جوابگوی نیازآموزشی دانشجویان باشد .

ˈرضاییˈ گفت: این مرکز هم اکنون از نبود کتابخانه و آزمایشگاه رنج می برد که این موضوع موجب گلایه دانشجویان شده است و ما نیز دستمان بسته و امکانات مان محدود است که از نماینده محترم و مسوولان شهرستان انتظار داریم این مرکز ملی را یاری دهند .

به گفته وی ، در صورت تامین نشدن مکان آموزشی مناسب این مرکز آموزشی منحل و دانشجویان آن به شهرهای همجوار منتقل می شوند.

رییس مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان گفت : دانشگاه لرستان برای جلوگیری از انحلال این مرکز اعتباری را برای اجاره مکان آموزشی آن پیش بینی کرده است که امیدواریم مسوولان شهرستان این مرکز را یاری نمایند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار