سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10755
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » نظر نماینده دلفان و سلسله درخصوص کابینه پیشنهادی/ حکایت وزیر پیشنهادی که 10 هزار رأی می آورد!
Print This Post

… خط قرمز ما برای حضور در کابینه کسانی هستند که در فتنه 88 نقش داشتند

سلام دلفان- نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در خصوص رأی اعتماد به کابینه دولت یازدهم گفت: خط قرمز ما برای حضور در کابینه کسانی هستند که در فتنه 88 نقش داشتند.

حجت الله سوری  روز دوشنبه 21 مرداد در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت: آقای روحانی اعلام کردند که وزرا را بدون وابستگی به اشخاص انتخاب کرده است امّا دولت وی وابسته به برخی دولت های قبلی و یک سری جریانات سیاسی است.

وی با بیان اینکه ” خط قرمز ما برای حضور در کابینه کسانی هستند که در فتنه 88 نقش داشتند” گفت: هرکس در فتنه نقش داشته یا ساکت فتنه بوده از نظر بنده مردود است و وزرای پیشنهادی باید موضع خود را در قبال فتنه مشخص نمایند.

وی با انتقاد از جلسات خارج از مجلس وزرا با نمایندگان گفت: ارتباط های خارج از چارچوب و حضور نمایندگان در مهمانی وزرا در شأن مجلس نیست.

وی همچنین از برخی نماینده ها که با رفتار و گفتارشان شأن مجلس را حفظ نکردند ابراز نارضایتی کرد.

سوری با اشاره به لابی های سنگینی که این روزها از سوی برخی وزرای پیشنهادی و اطرافیانشان شکل گرفته است گفت: حجم افرادی که وارد مجلس شدند بی سابقه بوده و برای جلب رأی نمایندگان دست به هر اقدامی می زنند به گونه ای که برخی ها را قسم می دهند، برخی ها را دعوت  می کنند و به نظر بنده این اقدامات لابی نیست بلکه دلالی است.

وی افزود: یکی از نماینده ها از قول یکی از وزرای پیشنهادی می گفت: نماینده ها آن قدر به من قول داده اند که من فکر می کنم 10 هزار رای بیاورم.

وی همچنین احتمال داد که  3  تن از وزرای پیشنهادی از فیلتر وکلای ملّت عبور نکنند.

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۳

  فتنه؟!!!!!!!!! اینم میدونه فتنه چیه؟! ای روزگار !!!!!!
  راستی این مدت چه واژه ها که درست نشد! موندم بعدش می خوان چی درست کنن. سرکاریم، ها.

 2. نویسنده دیدگاه: یکی از فرهنگیان
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۷

  آقای سوری شما هم نظر داری ؟ اگه نظر داری شما هم مانند این همه نماینده در مجلس فقط یک جمله سخن بگو . تمام هنر شما و نماینده قبلی این شهرستان این است که موقعی که نمایندگان قدر شهرهای دیگر در حال نطق هستند شما از صندلی خود بلند شوی و داخل صحن راه بروی تا رئیس جلسه به شما بگوید آقای فلانی بشین سر جات انوقت شما حظ کنید که نام شما از تریبون مجلس برده شد. شما فقط باید با سلام دلفان – نسیم دلفان ، سایت بادآور – سایت خرگل مصاحبه کنید . تمام هم و غم شما این است که به مدیر آموزش و پرورش فشار بیاوری که فلان معاون دبستان را بردار و فلانی را بجایش بنشان که اون هم الشتری باشه تو چه میدانی فتنه چیست و فتنه گر کیست لطفا” برو بیبن آقای جهانی کدوم معاون دبستان رو بدون اطلاع شما جابجا کرده ، مجلس و مخالف و موافق وزراء مال تو نیست این کار آمثال آقای سنایی نماینده نهاوند و عبدی خرم اباد است ….

 3. نویسنده دیدگاه: احمد
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۳

  طی دیروز و امروز، بخش اعظم نطق های مخالفان کابینه، به جای آن که به نقاط ضعف وزرا و برنامه ها و تخصصشان مرتبط باشد، تنها و تنها بر موضوع فتنه تمرکز کردند و با روشهای نخ نمای 4 سال اخیر رسانه هایشان، ابتدا مسایلی را به این افراد نسبت می دادند و بعد آنها را فتنه گرانه دانسته و خواستار افتادن این وزرا می شدند و اگر هم کسی به آنها در باب کاسبی فتنه اعتراضی می کرد، به روش همیشگی از رهبری مایه می گذاشتند و می گفتند اگر حرف ما را قبول ندارید، پس رهبری هم افراطی است!

  این برادران که البته شاید غیر از فتنه شناسی و فتنه خوانی و کاسبی فتنه و تخریب دیگران کاری بلد نیستند، توجه ندارند که بعد از این همه نسبت فتنه دادن به وزرای مختلف، اگر آنها رای بیاورند، چقدر برای مجلس ضد فتنه که به فتنه گران رای داده، بد خواهد شد؛ به ویژه که آن گونه که از راهروهای مجلس و نیز نطق های موافق و مخالف و… بر می آید، همه یا دست کم قریب به اتفاق وزرای معرفی شده به مجلس، رای لازم را خواهند گرفت و در آن صورت، عملا یک رای گیری با رای مثبت به سود فتنه در مجلس رخ داده است.

  از این رو به نظر می رسد این شیوه رفتار نه به سود نمایندگانی است که همه را جز خود فتنه گر می بینند، و نه به سود رهبر انقلاب و بزرگترین برنده این ریسک نمایندگان به اصطلاح ضد فتنه، معترضان انتخابات 88 و سران محصور جریان سبز هستند که وزرای منتسب شده به آنها، اعتماد مجلس را به خود جلب کرده اند و در این انتساب عاملی جز بی خردی افراطیون موثر نبوده است.

 4. نویسنده دیدگاه: موکل شما
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۵۹

  بارای امثال تو آموزش و پرورش کشور از وجود دانشمند فرهیخته ای مثل دکتر نجفی بی نصیب می شوند. آقای نماینده فردای قیامت باید پاسخگوی اعمال امروزت باشی!

 5. نویسنده دیدگاه: سالار
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۱

  واقعاً خنده دار است سوري در خصوص فتنه صحبت كردند راستي سوري 120درصد مشاركت در انتخابات را اول توضيح بدهيد كه ايا مي شود در يك شهرستان120 درصد مردم در انتخابات شركت داشته باشند

 6. نویسنده دیدگاه: رجب از الشتر
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۳

  با نظر یکی از فرهنگیان موافقم واقعا متاسفم برای همه کسانی که به این آقا رای دادند خدارو شکر که من هیچ وقت به امثال این افراد رای ندادم ما باید حسرت نمایندگان بزرگ کشور رو بخوریم آقای قاضی زاده نماینده ترک زبان که وقتی سخنرانی میکرد همه بهش میخندیدند عجب اعتماد بنفسی داشت یعنی نماینده ما نمیتونست از روی کاغذ 3 دقیقه حرف بزنه؟خاک بر سر ما که همه ایران فکر میکنن مردم شریف سلسله و دلفان مثل نمایندشون زبون ندارن .خبر ندارن که چه بزرگان علمی فرهنگی و اقتصادی داره……………

 7. نویسنده دیدگاه: رجب از الشتر
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۶

  واقعا این دوره از مجلس جای محمود رضا حسنوند خالی بود سردار سازندگی که با نطق های وحشتناک خودش وزرای پیشنهادی رو فتیله پیچ کنه ای کاش……………………

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار