سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10829
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دولت معادل زکات پرداختی کشاورزان را در دلفان پرداخت کند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  گفت : مجلس شورای اسلامی با هدف تشویق مردم به مشارکت درامر خداپسندانه و ادای زکات قانونی ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  گفت : مجلس شورای اسلامی با هدف تشویق مردم به مشارکت درامر خداپسندانه و ادای زکات قانونی را تصویب کرد که دولت معادل زکات دریافتی را پرداخت کند .

وی افزود : بر اساس این قانون دولت موظف شده است معادل زکات جمع آوری شده را در قالب اعتبارات برای توسعه و رونق به مناطق مختلف پرداخت کند.

به گفته امام جمعه نورآباد ،از سال ۸۴ تا پایان سال ۹۱ بیش از ۱۶ میلیارد زکات توسط کشاورزان شهرستان دلفان پرداخت شده است .

وی اضافه کرد : دولت در این مدت تنها مبلغ ۲ میلیارد و ۵۴۴ میلیون ریال از سهم معادل زکات کشاورزان شهرستان دلفان را پرداخت کرده است .

وی بیان داشت : اجرای کامل این مصوبه مجلس شورای اسلامی وکمک های دولتی نقش مهمی در تشویق کشاورزان و محرومیت زدایی عمران و آبادانی روستاهای پرداخت کننده در شهرستان دلفان دارد.

به گفته حجت الاسلام مرادیانی ، مبالغ جمع آوری شده در قالب زکات براساس برنامه مشخص و با نظارت دقیق و جامعی صرف امور خیریه، کمک به مستمندان، توسعه مراکز فرهنگی و مذهبی، گسترش فعالیت های مذهبی در این شهرستان شد.

امام جمعه نورآباد، با قدردانی از مردم مومن شهرستان دلفان، اظهار داشت: با مشارکت و توجه مردم مومن و نیک اندیش این شهرستان،و فعالیت های کمیته امداد امام (ره) جمع آوری زکات از روند مطلوبی برخوردار است و امیدواریم دولت نیز با پرداخت سهم خود زمینه تشویق هرچه بیشتر زکات دهندگان را فراهم کند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار