سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10914
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سرانه آب شرب در نورآباد به استاندارد کشوری ارتقاء می یابد
Print This Post

رییس امور آب و فاضلاب شهرستان دلفان گفت: با بهره برداری ازمخزن 5 هزار متر مکعبی آب ظرفیت تولید آب برای هر مشترک در نورآباد به استاندارد کشوری یک متر مکعب خواهد رسید.

به گزارش سلام دلفانˈنادر بهرامیˈ روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : طرح مخزن 5 هزار متر مکعبی شهر نورآباد یکی از طرح های مهم ذخیره آب در این شهر است که مرحله اول آن در سال گذشته به بهره برداری رسید.

وی اظهار داشت : با اجرای عملیات نصب خطوط رفت و برگشت و ایستگاه پمپاژ در سال جاری این طرح تا پایان شهریور ماه به بهره برداری کامل می رسد.

وی، با بیان اینکه خوشبختانه در سطح شهر نورآباد مشکلی در جهت تامین آب شرب وجود ندارد گفت: در برخی مناطق به علت ارتفاع زیاد مانند منطقه بهارستان با مشکل افت فشار مواجه ایم که با بهره برداری از طرح مخزن 5 هزار متر مکعبی این مشکل نیز مرتفع خواهد شد .

به گفته وی ، برای تکمیل و بهره برداری کامل مخزن 5هزار متر مکعبی 30 میلیارد ریال هزینه می شود .

وی افزود : آب آشامیدنی شهر نورآباد از 11 حلقه چاه آرتزین منطقه کفراج تامین می شود که خوشبختانه این آب از آبهای با کیفیت در استان لرستان است که هرروزه توسط کارشناسان شبکه بهداشت مورد آزمایش قرار می گیرد.

وی ، طول شبکه انتقالی شبکه آب نورآباد را 130 کیلومتر عنوان کرد و افزود : 13 کیلومتر از آن مربوط به خط اصلی آب از کفراج به نورآباد و مابقی آن به شبکه های داخلی و فرعی است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار