سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11068
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استاندار لرستان بر برخورد قاطع با افراد متخلف در زمینه خروج غیرقانونی گندم از استان تاکید کرد
Print This Post

استاندار لرستان بر برخورد قاطع و بازدارنده با افراد متخلف در زمینه خروج قاچاق و غیرقانونی گندم تولیدی از استان به دیگر مناطق کشور، تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، دکتر حبیب الله دهمرده روز دوشنبه در ستاد تنظیم بازار، افزود: دراین زمینه ضروری است علاوه بر برخورد قاطع با شرکت های حمل و نقل و باربری کالا، برخوردهای قانونی و جریمه های بازدارنده در خصوص رانندگان خودروهای

حمل کننده گندم قاچاق نیز اعمال شود.

وی اظهار کرد: ضبط بار و توقیف خودرو برای یک دوره زمانی مشخص علاوه بر پرداخت جریمه قانونی، به عنوان یک عامل بازدارنده موجب عدم مشارکت و همکاری رانندگان خودروهای سنگین در بحث قاچاق گندم خواهد شد.

دکتر دهمرده تصریح کرد: نباید اجازه دارد عده ای سودجو و فرصت طلب به منظور تامین منافع و مطامع شخصی خود، رفاه و آسایش مردم را دچار مخاطره کنند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: براساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، 55 محموله قاچاق گندم با همکاری نیروی انتظامی در مبادی خروجی استان توقیف شده است.

وی افزود: براساس این گزارشات، پروانه فعالیت 13 شرکت حمل و نقل و باربری متخلف نیز که اقدام به صدور مجوز حمل و بارنامه برای خروج گندم از استان کرده اند نیز باطل شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار