سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11138
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راه‌اندازی شبکه طنز تا پایان تابستان
Print This Post

راه‌اندازی یک شبکه جدید در تلویزیون، و ساخت یک سریال ۱۰۰ قسمتی توسط همان تیم سریال «مادرانه» اخبار امروز دارابی معاون سیما بود

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم، نشست عوامل تولید برنامه های سیما در ماه مبارک رمضان با حضور رئیس شورای نظارت درسازمان صدا وسیما ؛ معاون سیما ، مدیران شبکه های یک ، ‌دو، سه و پنج و تعدادی از بازیگران سریال های ماه مبارک رمضان در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.در این نشست، از تهیه کننده ،کارگردان ، نویسنده و دو تن از بازیگران سریال های دودکش ،‌خروس ،‌مادرانه و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد قدردانی شد.

همچنین از تهیه کننده ، کارگردان و مجری برنامه های ماه عسل ، شهر باران ، ماه خدا ، ماه ترین ماه وسمت خدا تجلیل شد.

در انتهای نشست دارابی معاون سیما به جمع خبرنگاران آمد و اخباری از اتفاقات این روزهای تلویزیون ایران را باز گو کرد.

معاون سیمای رسانه ملی از برنامه ریزی برای تولید سریال100قسمتی کیمیا خبر داد و گفت: پخش این سریال از ماه مبارک رمضان آینده از شبکه دو سیما آغاز می شود.

علی دارابی در مراسم قدردانی از برنامه سازان برنامه های ماه رمضان که به میزبانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما برگزار شده بود افزود: پخش این سریال پس از تولید در مراحل مختلف و پس از ماه مبارک رمضان نیز ادامه می یابد.

وی اضافه کرد: پخش این سریال به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی از ماه رمضان سال آینده در شبکه دو آغاز می شود و تولید آن در مراحل مختلف با محور خانواده ایرانی در مقاطع انقلاب و دفاع مقدس ادامه می یابد.

معاون رییس سازمان صدا و سیما در امور سیما گفت: در برنامه های مختلف ماه رمضان امسال سعی شد تا شادی و نشاط همراه با جنبه های معنوی و اموزنده به مخاطبان ارائه شود و مردم هم از این برنامه ها رضایت داشتند.

آقای دارابی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات ویژه سیما برای ماه مبارک رمضان بازپخش سریال ها از شبکه تماشا بود.

معاون سیمای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: براساس پیش بینی ها در صورت رفع برخی مشکلات فنی و مالی پخش آزمایشی شبکه نسیم تا پایان تابستان آغاز می شود.

علی دارابی در جمع خبرنگاران افزود: شبکه نسیم با هدف بردن خنده به خانه های مردم فعال می شود.

وی افزود: این شبکه در آغاز پخش با چهار ساعت برنامه تولیدی و تکرار آن روی آنتن می رود و سپس در طول 24 ساعت برنامه پخش می کند.

دارابی گفت: برخی از برنامه های شبکه «نسیم» از هم اکنون در حال تولید است و کنداکتور خوبی برای آن تهیه شده است.

معاون سیمای سازمان صدا و سیما افزود: برنامه های ویژه ای برای پخش در مناسبتهای مختلف از شبکه نسیم تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد: آنونس ها و تیزرهای تبلیغاتی این شبکه به زودی از سیما برای اطلاع رسانی مخاطبان پخش خواهد شد.

معاون سیما گفت: برنامه های شبکه نسیم از تی.سی 3 (سومین فرستنده دیجیتال سازمان صدا و سیما) که با این شبکه کار خود را آغاز خواهد کرد پخش می شود.

وی افزود: این شبکه ابتدا در تهران و سپس به تدریج در سراسر کشور پخش خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار