سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12044
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نشست های تخصصی مقالات برگزیده اجلاس سراسری نماز در لرستان برگزار شد
Print This Post

رییس ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری نشست های تخصصی مقالات برگزیده بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام و المسلمین ˈعابدین درویش پورˈ چهارشنبه شب در گفت و گو با  ایرنا افزود: به همین منظور ۲۰ مقله برتر از تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه این اجلاس در نشست های تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از بررسی و ارائه مقالات برگزیده در نهایت فردا پنجشنبه همزمان با دومین روز از برگزاری اجلاس سراسری نماز سه مقاله برتر ارائه و از آنان تجلیل می شود.

به گفته وی هیات داوران بیست و دومین اجلاس سراسری نماز از مجموع یک هزار و ۵۸۶ مقاله ارسالی ۲۰ اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفی کرد.

وی موضوع مقالات ارسالی در حوزه نماز و سبک زندگی را رسالت رسانه های گروهی در ترویج فرهنگ نماز، هوش فرهنگی و نقش آن در گرایش به نماز، فرهنگ سازی اقامه نماز در سیره پیامبر(ص)، عوامل درون مدرسه ­ای بر میزان حضور دانش آموزان متوسطه عنوان کرد.

درویش پور همچنین مقالات برگزیده در محور نماز و سلامت اقتصادی را صلاه در قرآن کریم با تاکید بر مفاهیم اقتصادی، نماز و کسب روزی حلال از منظر آیات و روایات و شاخص های زندگی مطلوب اسلامی و اقتصاد سالم در آیات و روایات، مقاله نقش نماز در ارتقای انگیزه برای کار مفید و تاثیر نماز بر وجدان کاری بیان کرد.

وی تصریح کرد: در محور سبک زندگی و اقتصاد سالم نیز نماز و آرامش در نوجوانان، بررسی نقش و آثار نماز در سبک زندگی فردی و اجتماعی، نماز و شکل گیری سبک زندگی اسلامی، نقش نماز بر مولفه های فرهنگ سازمانی، واکاوی پیامدها و آثار اقامه نماز در ایجاد و گسترش سبک زندگی اسلامی و رابطه سبک زندگی اسلامی با شادکامی و رضایت از زندگی از جمله مقالات برگزیده است.

وی اضافه کرد: براساس اعلام هیات داوران در محور نماز و کاهش آسیب های اقتصادی نیز مقاله بازخوانی راهکارهای مبتنی بر نماز در فروکاهی مساله تجمل گرایی، بررسی آفات نپرداختن زکات و تاثیر آن در جامعه از دیدگاه قرآن و سنت، مقاله بررسی نقش نماز در پیشگیری از جرائم و انحرافات اجتماعی، نقش باورهای دینی در کاهش جرائم اقتصادی در لرستان از دیگر مقالات برتر است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار