سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12070
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » توصیه های امام جمعه به اعضای شورای شهر؛ “مسئولیت” خیلی ها را بر اثر عدم مراقبت از خود بی آبرو و ساقط می کند
Print This Post
خطبه های نمازجمعه این هفته نورآباد؛

شهر تا “نورآباد” بشود فاصله زیادی دارد،لذا شبانه روز دغدغه آبادانی شهر را داشته باشید.

سلام دلفان- امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه با اشاره به آسیب های قدرت و مسئولیت، اعضای شورای شهر را به خودنگهبانی از مسئولیتی که در اختیار دارند توصیه کرد.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، حجّت الاسلام سیّدجعفر مرادیانی در خطبه های امروز ۱۵ شهریور نورآباد با اشاره به درپیش بودن میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه س و برادر بزرگوارشان حضرت امام رضا ع هفته دهه کرامت را تبریک گفت و از حضور سفیر آستان مقدّس رضوی در دلفان خبر داد.

وی گفت: هفته آینده شهر نورآباد میزبان یکی از پرچم های گنبد ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا ع خواهد بود و مراسم استقبال از این پرچم از ساعت ۱۲ صبح روز جمعه ۲۲ شهریور از مسجد موسی بن جعفر واقع در خروجی شهر به سمت هرسین تا مصلی نمازجمعه برگزار خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که مردم استقبال باشکوهی از این مراسم به عمل آورند.

 حجّت الاسلام مرادیانی به جمعه خونین شهریور سال ۵۷ که به روز شهدا نامگذاری شده  اشاره کرد و گفت: در جمعه ۱۷ شهریور سال ۵۷ رژیم سفاک شاه در میدان ژاله حدود ۴۰۰۰ نفر از مردم را به شهادت رساند که یاد و خاطره همه شهدا علی الخصوص شهدای این روز را گرامی می داریم.

وی در ادامه خطبه ها به دیدار اعضای خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: به فرموده معظم له آمریکایی ها اگر بی عقلی به خرج دهند و دست به حمله نظامی علیه سوریه بزنند قطعاً ضرر خواهند کرد و به بلای افغانستان و عراق دچار می شوند.

 هفته تعاون یکی دیگر از مناسبت هایی بود که مورد اشاره امام جمعه قرار گرفت. وی در این خصوص گفت: مسئله تعاون مسئله بسیاری مهمّی است و اگر تعاون  به خوبی فرهنگسازی و اجرایی بشود حلال بخشی از معضل بیکاری در شهر ما خواهد بود.

بخش پایانی خطبه های نمازجمعه به توصیه های امام جمعه به اعضای شورای شهر چهارم اختصاص داشت.

مرادیانی آغاز به کار شوراهای شهر و روستاها را به اعضای شوراها تبریک گفت و خطاب به آنان  گفت: فرصت خدمت به مردم به سرعت سپری می شود و قدر این فرصت را بدانید. شهر تا نورآباد بشود فاصله زیادی دارد لذا شبانه روز دغدغه آبادانی شهر را داشته باشید.

وی قدرت و مسئولیت را دارای آسیب هایی دانست و با بیان اینکه یکی از مسائل مهمّ در مسئولیت پذیری مسائل مالی است خاطرنشان کرد: خیلی ها تا قبل از گرفتن مسئولیت، آدم های خوبی هستند امّا بر اثر عدم مراقبت از خود، “مسئولیت” آنها را ساقط و بی آبرو می کند.

 1. دوست می‌گه:

  درود بر امام جمعه. واقعا یه عده بودن که بعد از رسیدن به مقام بد جور خودشون رو گم کردن.
  مردم هم تو این دوره از انتخابات خوب حالشون رو گرفتن.
  متاسفانه الان به پشتیبانی فرماندار دوباره پست گرفتن و صدتا بنر واسه خودشون زدن.
  کسی هم نیست که پیگیر این بنرها شه.

 2. حسين ناصري می‌گه:

  سلام برادر! خدا قوت
  سعی کنید عکس‌تون متناسب با خبر باشه
  فکر نمی‌کنم این عکس مربوط به نماز جمعه باشه

 3. علی می‌گه:

  به نظرم باید مهندس عباسپور شهردار بشه ایها الناس به قرآن قسم بهتر از ایشان تو لرستان وجود نداره.حتما باید اون التماس کنه ؟نه ماباید قدر ایشان رو بدونیم .شورایی ها هم مرد باشن ایشان از جنس خودشونه و۵۰۰۰رای سالم گرفت

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار