سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12805
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نخستین گروه زائران حج ۳۰ شهریور ماه عازم مکه می‌شوند
Print This Post

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت گفت: نخستین گروه زائران حج ۹۲، شنبه ۳۰ شهریور ماه مدینه منوره را ترک می‌کنند و با حضور در مسجد شجره، مُحرم شده و به سمت مکه مکرمه حرکت خواهند کرد.

 

به گزارش سلام ددلفان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج،  نصراله فرهمند با اعلام اینکه 30 هزار نفر از 64 هزار زائر و خدمه ایرانی حج تمتع سال 92، مدینه قبل هستند، گفت: روزانه 6 تا هفت پرواز از ایران، زائران حج تمتع 92 را به مدینه منوره منتقل می‌کنند و روند اعزام زائران مدینه قبل به شهر پیغمبر تا چهارشنبه 10 مهر ماه ادامه دارد.

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت افزود: 30 هزار زائر ایرانی در قالب 250 کاروان مدینه قبل تا چهارشنبه 10 مهر ماه وارد مدینه منوره می‌شوند.

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه دوشنبه اول مهر ماه 92، مدینه منوره با بیش از 14 هزار و 200 زائر، بیشترین زائر ایرانی را در خود جای می‌دهد، اظهار داشت: نخستین گروه زائران حج 92، شنبه 30 شهریور ماه مدینه منوره را ترک می‌کنند و با حضور در مسجد شجره، مُحرم شده و به سمت مکه مکرمه حرکت خواهند کرد.

فرهمند درباره زمان خروج آخرین کاروان زائران مدینه قبل از مدینه نیز گفت: آخرین کاروان زائران مدینه قبل در روز چهارشنبه 17 مهر ماه برای انجام اعمال عمره تمتع، مدینه را ترک کرده و عازم مکه می‌شود. به این ترتیب مدینه در روز پنج‌شنبه 18 مهر ماه 92 خالی از زائر ایرانی است.

گفتنی است، تاکنون (27 شهریور ماه) 9 هزار نفر از 64 هزار زائران ایرانی به مدینه منوره مشرف شده اند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار