سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 129
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » یادداشت » نقش و اثر رسانه
Print This Post
                                                         به نام خدای حسین(ع) ان للحسین حراره فی قلوب المومنین لن تبرد ابدا.... این شب ها و روزها انس و جن مهیای عزای حسین(ع) می شوند و فرشتگان بالهای خود را ...

                                                         به نام خدای حسین(ع)

ان للحسین حراره فی قلوب المومنین لن تبرد ابدا….

این شب ها و روزها انس و جن مهیای عزای حسین(ع) می شوند و فرشتگان بالهای خود را مهمل اشک بر دردانه رسول می کنند تا حتی یک قطره اشک بر حسین (ع) بر زمین نریزد.ان شاالله در این ایام بیعتی مجدد با ارباب و مولایمان داشته باشیم.

اما بعد ، قرار شده چند خطی در مورد نقش و اثر رسانه در دنیای امروز بنویسم.همانطور که میدانید عصر امروز ، عصر رسانه است و حتما باز هم می دانید که رسانه ها در دنیای امروز به تاثیر گذار ترین ابزار دنیای مدرن مبدل شده اند.این تاثیرات چه در بعد داخلی و چه در بعد بین المللی فوق العاده است . از اینروست که برای ابراز نظرات ، نفوذ و اثر بر سیستمهای مختلف ، هم افزایی فکری و….باید از این ابزار استفاده کرد و راه گریزی از آن نیست.دلیل این امر نیز واضح است و آن عبارت از این است که هر عصری و زمانی ابزار خاص خودش را دارد و ابزار زمان ما رسانه است .اگر اندکی به اطراف خود و دنیایی که در آن زندگی می کنیم ، بنگریم شاهد سرمایه گذاری های کلانی در رسانه ها و تبلیغات هستیم که هر کدام در جهت ارائه نظرات خود و تحمیل آن بر دیگران هستند. در همین راستا و همینطور در راستای رشد و تعالی منطقه و شهرمان و رساندن صدای جوانان شایسته منطقه به مراکز تصمیم گیری و ارتقای سلامت فرهنگی و اجتماعی و… دوستان همدلی گرد هم جمع شده اند تا با تلاش ، همفکری در عین توکل از این ابزار در جهت رشد اجتماعی و فرهنگی خود و آنانی که دل در گرو عشقشان گذاشته اند استفاده کنند.

همزمانی مبارک این کار را با محرم به فال نیک می گیریم و از صاحب این ماه مدد می گیریم.

به امید پیروزی نهایی حق بر باطل

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار