سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 131110
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ۵۰۰ تابلو ایمنی در محورهای مواصلاتی دلفان نصب شد
Print This Post
مسئول راهداری دلفان:

بیش از ۵۰۰ تابلو مسیر نما و خطر نما در محور هرسین- نهاوند- خرم‌آباد جانمایی و نصب شد.

به گزارشسلام دلفان، ناصر خوشرو ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ‌در سه ماهه اول سال ۹۶ بیش از ۵۰۰ تابلوی مسیرنما و خطرنما در محور هرسین- نهاوند- خرم آباد جانمایی و نصب شد، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه ۱۰ دماغه پر برخورد در چهارخطه نورآباد- خرم آباد با هزینه کم ایمن سازی شده است.

وی از اصلاح و پاکسازی ۱۰هزار متر قنو در محورهای نهاوند، هرسین، خرم آباد خبر داد و گفت: در مدت سه ماهه نخست امسال ۵ دستگاه پل و آبرو در محور روستایی «حبیب وند» و «جعفرآباد» شهرستان دلفان لایروبی و قریب به ۲ هزار مترمکعب خاکبرداری در کنار راه سه راهی زالی – برخوردار انجام شده است.

مسئول راهداری و حمل‌ونقل جاده ای دلفان با اشاره به ریزش برداری به حجم ۳هزار مترمکعب در محور سد معشوره افزود: در مدت یادشده ۳۰۰ کیلومتر از محورهای اصلی و روستایی شهرستان دلفان مورد پاکسازی قرار گرفته است.

خوشرو اجرای ۱۰۰ کیلومتر گریدرزنی راه با رویه شنی در بخش کاکاوند و میربگ جنوبی به سمت امامزاده پیرمحمد، تسطیح و شیب بندی شانه راه به طول ۵ کیلومتر در سه راهی زالی – گاماسیاب، اصلاح ۱۰ کیلومتر افتادگی شانه راه در محورهای نهاوند، هرسین، خرم آباد را به عنوان بخش دیگری از عملکرد این اداره در سه ماهه ابتدای ۹۶ برشمرد.

مهر

  1. نویسنده دیدگاه: کوتاه کننده لینک
    تیر ۶, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۱:۵۰

    با تشکر از اخبار جذاب و جدیدتون
    موفق باشید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار