سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 134573
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » مدیران ادارات موضوع اشتغال را در اولویت کاری خود قرار دهند
Print This Post
فرماندار شهرستان دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: با توجه به اینکه جذب تسهیلات اشتغالزایی در شش ماهه اول سال بیشتر است، از مسئولان دستگاه های ذیربط درخواست می شود موضوع اشتغال را در اولویت کاری خود قرار دهند.

به گزارش سلام دلفان، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دلفان که با حضور اعضا و به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، جعفر طولابی گفت: با توجه به اینکه جذب تسهیلات اشتغالزایی در شش ماهه اول سال بیشتر است، از مسئولان دستگاه های ذیربط درخواست می شود که با جدیت بیشتری در این خصوص عمل کنند.

فرماندار شهرستان دلفان اظهار داشت: با توجه به شعار سال مبنی بر ایجاد اشتغال، مدیران ادارات موضوع اشتغال را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سقف اعتبارات اشتغالزایی استان مصوب گردید و تاکید شد مسئولان پیگیری لازم جهت اختصاص سهمیه شهرستان را بعمل آورند.
ایلنا

 1. نویسنده دیدگاه: مسلم حیدری
  مرداد ۲, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۱:۴۷

  جناب فرماندار چیزی نمانده که بفر مایید اولویت مدیران ادارات دلفان با کوهدشتیها می باشد از بس که عملکرد نماینده بومی شهرمان مرضی رای دهندگان به ایشان نبود ومدیران کل استان از ایشان بر خلاف ادوار گذشته حرف شونی نداشتند نمونه اش کمیته امداد امام (ه) / بخشدار مرکزی/ اداره بازرگانی / بنیاد شهید/ کوهدشتی اداره گازه / شرکت مخابرات / اداره راه ترابری وحمل ونقل خرم آبادی وازنایی شرکت آبفا چگنی گناه کارکنان دلفانی چیست که نمی بایست مدیر ادارات شهر خودشان شوند.

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  مرداد ۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۲:۳۴

  مردم دلفان دلسوز ندارد وبر همه آشکار است وقدر ومنزلت نیروهای بومی نمی دانیم.

 3. نویسنده دیدگاه: یونس بهاروند
  مرداد ۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۳:۰۸

  با سلام
  اشتغال در بخش دولتی ناپایدار و محدود است. به نظرم مسئولین می بایست متناسب با اولویت ها و مزیت نسبی مناطق زمینه ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی را فراهم کنند.
  به عبارت دیگه، دولت مزاحمتی برای ایجاد اشتغال بخش خصوصی ایجاد نکنه، مردم خودشون کارشون رو بلد هستن.
  موفق باشی سلام دلفان

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  مرداد ۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۳:۳۴

  از ماست که بر ماست .

 5. نویسنده دیدگاه: الحسین
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۱:۲۵

  مرد حسابی دروغ و ریا تا کی ؟دست بردارید
  مدیران کدوم ادارات اختیار استخدام دارند یا اگه هم داشته باشند مگه نماینده و شما اجازه اختیار به مدیر دستگاهها میدید.بس کنید مردم اگه هیچی نمیگن دلیل نفهمی نیست .میدونن کاری از پیش نمی برند و یا سرشون تو گونی میره

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار