سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13917
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ورزش لرستان نیازمند حمایت جدی مسوولان است
Print This Post

استاندار لرستان گفت: ورزش لرستان با وجود جوانان و ورزشکاران متعهد و با استعداد نیازمند حمایت جدی مسوولان برای کسب موفقیت های بزرگ است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در دیدار با طالب نعمت پور قهرمان کشتی فرنگی مسابقات مجارستان افزود: به رغم تنگناهایی که در زیرساخت های ورزش لرستان وجود دارد کشتی گیر قهرمان لرستانی موجب شادی رهبر انقلاب، رییس جمهوری و ۷۶ میلیون نفر مردم ایران شد.
وی با تاکید بر بهبود زیرساخت های ورزشی در لرستان گفت: موضوع ورزش را در سایر استان ها پیگیری کرده ام و در لرستان نیز بر این باور هستم که حوزه ورزش و زیرساخت های ورزشی، نسبت به سایر مباحث توسعه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.
بازوند نسبت به اجرای پروژه های ورزشی در استان قول مساعد داد و تصریح کرد: تلاش می شود تا نگرانی های منطقی و مطالبات اصولی که ورزشکاران لرستان دارند بررسی و این افراد در رسیدن به اهداف عالی شان یاری شوند.
وی برطرف کردن چالش های پیش روی ورزشکاران را از برنامه های اصلی مدیریت ارشد استان عنوان کرد و افزود: لرستان ظرفیت های مناسبی در حوزه ورزش های انفرادی دارد و انتظار می رود با اعمال حمایت های مادی و معنوی از جامعه ورزش، افتخارآفرینی ورزشکاران این استان همچنان ادامه داشته باشد.
وی اظهار داشت: به منظور تقدیر از تلاش ها و افتخار آفرینی طالب نعمت پور مراسم ویژه تجلیل از این قهرمان ملی همزمان با برگزاری شورای اداری استان به صورت ویژه برگزار خواهد شد.
طالب نعمت پور کشتی گیر لرستانی موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات جهانی مجارستان شده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار